English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.ltTriuškinamas Lietuvos rinktinės pralaimėjimas ir antrosiose rungtynėse (vaizdo įrašas)
2018 07 01


Lietuvos rinktinė Vienoje beviltiškai pralaimėjo ir antrąsias Europos čempionato atrankos rungtynes prieš šeimininkę Austriją 3:25.

Rungtynių statistika:
2018-06-30 Lietuva - Austrija

Į Austrijos sostinę Lietuvos rinktinė atvyko visiškai nepasiruošusi ir nenusiteikusi lemiamoms rungtynėms. Bendras Lietuvos rinktinės metikų praleistų taškų vidurkis per abejas rungtynes buvo 15,55. Iš bet viename gynybos epizode dalyvavusių žaidėjų klaidų nepadarė tik 3 žaidėjai. Viso Lietuvos rinktinė per 2 dienas suklydo net 11 kartų, ir dauguma klaidų buvo „vaikiškos“ ir sunkiai pateisinamos. Puolime sėkmingai bent kartą kamuoliuką atmušti sugebėjo tik 4 žaidėjai, bendras atmušimo vidurkis – 0,163, todėl net šiek tiek keista, kad Lietuvos komanda iš viso sugebėjo pelnyti taškų.

Puikiai atrankos serijai pasirengusi Austrijos rinktinė pagaliau pasiekė savo tikslą - Europos čempionato A grupę, netoli kurio jau buvo 2013 ir 2015 metais, kai Europos B grupės čempionatų finalines rungtynes, beje vykusias tame pačiame kaip ir šiais metais stadione, pralaimėjo atitinkamai Rusijai ir Švedijai.

Lietuvos rinktinė kitais metais vėl dalyvaus viename iš Europos B grupės čempionato turnyrų, kurių nugalėtojai kovos dėl paskutinės vietos taip pat kitais metais Vokietijoje vyksiančiame Europos A grupės čempionate.

Antrųjų rungtynių vaizdo įrašas:Atrankos mačo statisitika:

baseballstats.eu
Nuorodos

LBL 2018 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball