English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.ltPaaiškėjo Lietuvos komandų varžovai 2018 metų Europos turnyruose
2018 01 22


Lietuvos beisbolo rinktinė birželio 29 – liepos 1 d. dienomis Austrijoje mače iki 3 pergalių su šeimininkų komanda kovos dėl kelialapio į 2018 metų Europos čempionatą.

2018 metų Europos klubinių komandų turnyruose rungtyniaus tik Kauno „Lituanica“. Kauno komanda birželio 11-17 d. dalyvaus Federacijų taurės kvalifikaciniame Lenkijos Rybniko mieste. Be kauniečių čia dar žais Rybniko KS „Silesia“ (lenkija), Sofijos „Athletic“ (Bulgarija), Southamptono „Mustangs“ (Didžioji Britanija), „Sundbyberg“ (Švedija), Bresto „Zubry“ (Baltarusija) ir Ciuricho „Barracudas“ (Šveicarija).

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė liepos 9-15 d. Italijos Groseto mieste dalyvaus Europos čempionate. Lietuviai turnyrą pradės B grupėje, kur jų varžovais bus Italijos, Vokietijos, Ispanijos ir Airijos bendraamžiai. A grupėje rungtyniaus Olandija, Čekija, Prancūzija, Didžioji Britanija ir Ukraina.

Lietuvos jaunučių (iki 15 metų) rinktinė birželio 16-22 d. Europos čempionato kvalifikaciniame turnyre Belgijoje kartu su Belgijos, Didžiosios Britanijos, Ukrainos, Vengrijos ir Rusijos kovos dėl vienintelio kelialapio į stipriausiųjų grupę.

Nuorodos

LBL 2018 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball