Lietuvos beisbolo lyga

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.lt"Lituanica" dar du kartus įveikė "Juodąjį vikingą"
2003 06 03


Šeštadienį (gegužės 31 d.) ir sekmadienį (birželio 1 d.) Kauno “Lituanica” Vilniuje 2 kartus nugalėjo vietos “Juodąjį vikingą”. Šiame sezone abi komandos jau susitiko 4 kartus. Visas rungtynes laimėjo Kauno klubas, šiuo metu pirmaujantis ir Lietuvos čempionate, ir Interlygoje. Čempionate kauniečiai laimėjo visas septynias žaistas rungtynes, Interlygoje laimėjo 6 iš 7.
Šeštadienio Lietuvos čempionato ir Interlygos rungtynes neblogai pradėjo abiejų komandų metikai: K.Glaveckas (“Juodasis vikingas”) ir R.Stundžia (“Lituanica”). Nors atmušėjai pavieniais atmušimais bazes užimdavo, tačiau nė vienai komandai apčiuopiamos persvaros pasiekti nepavyko. Pitčerių sekmė nebuvo ilgalaikė. Iš pradžių kaunietis K.Stravinskas atmušė 2 taskų homerun’ą, sekančiame kėlinuke brolio atmušimą pakartojo M.Dargis. Netrukus vilniecių pitčeris buvo pakeistas. Kauniečiai pitčerį pakeitė dar anksčiau, ketvirto kelinio pradžioje, po kelių iš eilės beisinbolų. Vilniečiai daugiausia taskų surinko kaip tik ketvirtame kėlinuke. Dar neįšilus naujam metikui M.Dargiui, M.Pačiopkai pavyko pastatymas (“bunt”), po to sekė keli silpnai atmušti, tačiau į reikiamą vietą nukritę kamuoliukai. Kauniečiai turėjo galimybių ankščiau užbaigti nesėkmingą jiems kėlinuką, gynyba viską atlikdavo tiksliai tačiau paskutiniam gynėjui (gaudytojui ir trečios bazės gynėjui) kamuoliukas išslysdavo jau liečiant bėgiką. Teisėjai papuolė į nemalonias situacijas, kadangi skelbdavo outą, tačiau gynėjams neišlaikius kamuoliuko būdavo priversti keisti sprendimą.
Metikų keitimas abiem komandoms išėjo į naudą. Nors mėtant D.Dauksai kauniečiai atmušė hitų ir pelnė taškų, tačiau buvęs kaunietis pristabdė jų puolimą. M.Dargis nepaliko dideliu vilčių puolime vilniečiams. Galutinis rezultatas 7:3.
Sekmadienio Lietuvos čempionato rungtynes Kauno metikas A.Jacyna pradėjo nelabai užtikrintai, tačiau eigoje įsimėtė ir buvo tas žaidėjas kuris lėmė rungtynių baigtį, neleisdamas varžovams pelnyti nė vieno taško. Amerikoje tai vadinama "shutout". Susitinkant to paties lygio komandoms sausą rezultatą pavyksta išlaikyti retai. Pasistengti turi ne tik metikas bet ir gynyba. Kauniečių gynyba suklydo tiktai vieną kartą. Vis tik intriga išliko iki šešto iningo. Tiktai rezultatui tapus 7:0, pasidarė aišku, jog tik A.Jacynos nuovargis arba keitimo atveju, kito pitčerio nesėkmingas žaidimas galėtų išgelbėti “vikingus”. Tačiau taip neįvyko, o septintame kėlinuke “Lituanica” pelnė dar 3 taškus ir pabaigė rungtynes rezultatu 10:0.


Gruodžio 2 dieną sezono uždarymo šventėje bus apdovanoti 2017 metų geriausieji
2017 11 28

2017 metų Lietuvos beisbolo sezono uždarymo šventėje gruodžio 2 dieną 13 val. Baltupių progimnazijoje Didlaukio g. 23 Vilniuje bus apdovanoti geriausieji jaunieji beisbolininkai.

Vaikų (iki 12 metų) amžiaus grupė
Geriausias metikas – Nedas Bukauskas
Geriausias atmušėjas – N...
Skaityti

LBA prezidiumo posėdis
2017 11 13

Savaitgali įvyko naujos sudėties LBA prezidiumo posėdis. Jame buvo nuspręsta 2017 m. sezono uždarymą vykdyti gruodžio 2 d. Baltupių progimnazijoje Vilniuje. Čia įvyks Lietuvos beisbolo čempionato nugalėtojų ir prizininkų, geriausių visų amžiaus grupių beisbolininkų, geriausių Europos vyrų čempionato...
Skaityti

Atvirą Lietuvos beisbolo čempionatą laimėjo Minsko Minsko komanda
2017 10 01

Atvirą Lietuvos beisbolo čempionatą pirmą kartą laimėjo Minsko beisbolininkai, trečiosiose finalo rungtynėse Minske po 3 pratęsimų 6:5 įveikę Kauno „Lituaniką“.

Rungtynių statistika:
Minsk – Lit...
Skaityti

Atviro Lietuvos beisbolo čempionato bronzos medalius iškovojo „Vilnius“
2017 09 27

Savaitgalį vyko Lietuvos atviro beisbolo čempionato kovos dėl 1-os vietos iki 3 pergalių ir dėl 3 vietos iki 2 pergalių. Kiek netikėtai daugkartiniai Lietuvos beisbolo čempionai Kauno Lituanica žaisdami namie pralaimėjo abi dvikovas Baltarusijos Minsko Minsk beisbolo klubui ir šį savaitgalį vyksta į...
Skaityti

Atviro Lietuvos beisbolo čempionato finale 2:0 pirmauja Minsko beisbolininkai
2017 09 25

Savaitgalį Kaune prasidėjo atviro Lietuvos beisbolo čempionato finalo serija, kurioje šiais metais susitinka Kauno „Lituanica“ ir Baltarusijos rinktinės pagrindą sudaranti „Minsko“ komanda. Šeštadienį pirmųjų rungtynių pradžioje dominavo metikai. Antrame kėlinyje į priekį išsiveržė svečiai 0:1. Kaun...
Skaityti

2017 09 04 - Lietuvos beisbolo lygoje paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros
2017 05 08 - Lietuvos beisbolo asociacijos prezidiumo ir techninės komisijos posėdžiai
2016 11 13 - Lietuvos beisbolo sezono uždarymas - lapkričio 26 dieną Vilniuje
2016 09 27 - Lietuvos čempionatą laimėjo Kauno „Lituanica“
2016 09 20 - Lietuvos čempionato bronzos medalius iškovojo Vilniaus „Sporto vilkai“
2016 09 13 - Lietuvos beisbolo lygos pusfinaliai
2015 12 28 - Geriausio 2015 metų Lietuvos beisbolininko prizas įteiktas Klaidui Stravinskui
2015 12 20 - Kalėdiniame beisbolo turnyre Vilniuje bus apdovanoti 2015 metų geriausieji
2015 09 28 - Kauno „Lituanica“ susigrąžino Lietuvos čempionų vardus
2015 09 21 - Lietuvos beisbolo lygos superfinale 2:0 pirmauja Kauno „Lituanica“
2015 09 07 - Utenos „Vėtra“ Lietuvos čempionatą baigė trečioje vietoje
2015 03 12 - Radviliškio taurę laimėjo Vilniaus beisbolininkai
2015 01 22 - 2014 metų Lietuvos beisbolo geriausieji
2014 10 06 - Interlygos turnyrą pirmą kartą laimėjo BK „Vilnius“
2014 09 28 - Lietuvos beisbolo čempionato nugalėtojais tapo Vilniaus „Juodasis vikingas - Sporto vilkai"
Naujienų archyvas
Nuorodos

LBL 2018 statistika
Lituanica Kaunas
Titanai Utena
LBL 2015 statistika

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball