Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

EmailPitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.ltLietuvos jaunučių rinktinė Europos B čempionato finale
2007 07 12


Lietuvos jaunučių rinktinė Europos čempionato kvalifikacinio turnyro ketvirtose rungtynėse po atkaklios kovos tik papildomame aštuntajame kėlinyje 10:6 įveikė Didžiąją Britaniją ir užsitikrino vietą turnyro finale.
Rungtynių grožį gadino namų bazės teisėjo iš Izraelio veiksmai, kurie išmušdavo žaidėjus iš žaidimo ritmo. Kartais tiesiog akivaizdžiai jautėsi Lietuvos komandos priešininkų palaikymas.
Apie viską iš pradžių. Mūsų puolimą jau tradiciškai pradeda D.Neverauskas. Deja, jo atmušimas seka į orą, ir anglų gynėjas kamuoliuką pagauna. Seka D.Vilbiko hitas, bet L.Bradausko ir L.Deksnio atmuštus kamuoliukus pagauna priešininkų gynėjai. Puola anglai. Po mūsų gynėjų klaidų jie pelno pirmą tašką.
Antras kėlinys. Mušimo sektoriuje J.Sadaunykas - jis bazę pasiekia už bolus. D.Naudžiūno atmuštas kamuoliukas sugaunamas, A.Augustinas, aukodamas save, siunčia J.Sadaunyką į antrą bazę. V.Krukio hitas ir lygu1:1. A.Dankovskio atmuštą kamuoliuką pagauna anglų gynėjas.
Po L.Deksnio straikauto ir užtikrintų D.Naudžiūno ir L.Bradausko veiksmų, lietuviai apsigina.
Trečią kėlinį puolame labai nesėkmingai - visus muštus kamuoliukus sugaudo anglų gynėjai. Anglai savo trečiąjį puolimą pradeda gražiu dviejų bazių hitu palei aikštės liniją. Toliau anglai bazę gauna už bolus, seka mūsų gynybos klaida - ir jau 1:2 pralaimime. Tolimas anglų žaidėjo atmušimas, mūsų gynėjas kamuoliuką pagauna, bet anglų žaidėjas iš trečios bazės spėja sugrįžti į namus. Po trečio kėlinio atsiliekame 1:3.
Ketvirtas kėlinys. Mušimo sektoriuje L.Deksnys. Seka jo hitas, D.Naudžiūnas bazę pasiekia už bolus. Anglų gaudytojo klaida, kuria pasinaudoję, mūsų žaidėjai per vieną bazę priartėja link namų bazės. Po V.Krukio atmušimo ir anglų gynėjų klaidos, rezultatas lygus - 3:3. Esant tokiam rezultatui, mūsų puolimas ir pasibaigia. Lietuvaičių gynyba žaidžia nepriekaištingai.
Penkto kėlinio puolimas mums nesėkmingas - taškai nepelnomi, o anglai sugeba pelnyti du taškus ir išsiveržti į priekį 5:3.
Ketvirtą ir penktą kėlinius mūsų komandoje, pakeitęs L.Deksnį, metiku žaidė D.Neverauskas.
Šeštame kėlinyje Lietuvos rinktinė, pasinaudojusi anglų gynybos klaidomis, rezultatą išlygina. Mūsų komandoje ant kalniuko pradeda žaisti L.Bradauskas. Deja, jam nesiseka, ir anglai už bolus užima vieną po kitos bazes ir išsiveržia į priekį 6:5. L.Bradauską keičia D.Vilbikas. Daugiau šiame kėlinyje anglai taškų nepelno.
Septintas kėlinys. L.Bradauskas bazę pasiekia už bolus. J.Mačiulis gauna straikautą, J.Sadaunykas gauna autą pirmoje bazėje, bet L.Bradauskas prieš tai, pasinaudojęs anglų kvadrato sumaištimi išlygina rezultatą 6:6. Lemiamas anglų puolimas. Mes apsiginame.
Aštuntas kėlinys. A.Augustinas "užsidirba" autą pirmoje bazėje, seka V.Krukio atmušimas į orą ir anglų gynėjas gaudo šį kamuoliuką. Turime du autus. Lietuvių šuolį pradeda A.Dankovskis dviejų bazių hitu. D.Neverauską anglai specialiai išleidžia į pirmą bazę, bijodami jo atmušimo. D.Vilbiko dviejų bazių hitas ir Lietuva išsiveržia į priekį 8:6. L.Bradausko dviejų bazių hitas, ir D.Vilbikas pelno devintąjį tašką. J.Mačiulis gauna bazę už bolus. J.Sadaunykas sumaniai sužaidžia mušimo sektoriuje, L.Bradauskas pelno dešimtąjį tašką, Justinas pasiekia trečią bazę. J.Sadaunyko atmušimas, bet ,deja, kamuoliukas greičiau pasiekia pirmąją bazę. Mūsų komanda gynyboje sužaidžia puikiai: seka straikautas, anglų žaidėjo hitas ir dvigubas autas. Sunki, bet graži pergalė 10:6.

Raimundas Kalanta

Lietuva – Didžioji Britanija (statistika):
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/games/011.htm

Liepos 13 dieną 20 val. Lietuva žaidžia paskutines pirmo etapo rungtynes su taip pat pralaimėjimų dar nepatyrusia šeimininkų komanda - Italija. Tai kartu bus ir pirmosios turnyro finalo rungtynės. Italai po pergalės prieš San Mariną 19:0, taip pat užsitikrino vietą finale. O pirmojo etapo rungtynių tarp finalo dalyvių rezultatas užskaitomas ir finalo iki 2 pergalių serijoje. Rytoj finalo rungtynes Lietuva su Italija žais 11 val. ir, jei prireiks, 14 val. vietos laiku.

Oficialus turnyro puslapis:
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/schedule.asp
Rungtynės LIVE:
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/live/xlive.htm


Lietuvos jaunimo čempionatą laimėjo BK „Vilnius“
2017 06 23

Birželio 23 dieną, ketvirtadienį, baigėsi 2017 metų Lietuvos pirmasis jaunimo iki 23 metų beisbolo čempionatas. Lemiamose trečiose finalo rungtynėse Kaune BK „Vilnius“ 17:14 įveikė reguliaraus sezono...
Skaityti

Kauno „Lituanica“ pateko Europos federacijų taurės turnyro finalą
2017 06 17

Lietuvos čempionė Kauno „Lituanica“ šią savaitę su labai pajėgiais varžovais rungtyniauja Europos federacijų taurės atrankos turnyre Švedijos sostinėje Stokholme.

„Lituanica“ pirmadienį pirmosiose rungtynėse 4:12 nusileido triskart Didžiosios Britanijos Nacionalinės lygos čempionams „London M...
Skaityti

Teisėjai iš Vilniaus surengė seminarą Rusijoje, Iževsko mieste
2017 06 07

Pakviesti Rusijos beisbolo federacijos ir gavę Europos beisbolo konfederacijos pritarimą, vilniečiai teisėjai Žilvinas Bareika ir Arnoldas Ramanauskas surengė beisbolo teisėjų seminarą Rusijos mieste Iževske, Udmurtijos Respublikos sostinėje.

Seminaras buvo sudėtinė dalis sporto festivalio, k...
Skaityti

Lietuvos beisbolo asociacijos prezidiumo ir techninės komisijos posėdžiai
2017 05 08

2017 m. gegužės 6 d. Vilniuje įvyko LBA prezidiumo posėdis, kuriame patvirtinta LBA suvažiavimo data, vieta ir darbotvarkė. LBA suvažiavimas įvyks 2017 m. birželio 21 d. 15 val. Žemaitės g. 6 Vilniuje. Aptarti kiti aktualūs klausimai.

Prezidiumo posėdyje išrinkta LBA Techninė komisija. Jos na...
Skaityti

Marius Balandis pradėjo sezoną JAV
2016 04 29

Marius Balandis šį sezoną startavo JAV St. Laurence mokyklos komandoje. Vienas iš Lietuvos jaunųjų beisbolo talentų (Lietuvos beisbolo vyrų rinktinės bei jaunių iki 23 metų rinktinės narys), tvirtai žengia į priekį savo svajonės link. Išvykęs 2016 metų ankstyvą pavasarį į JAV, TOP TIER beisbolo akad...
Skaityti

2017 04 25 - Dovydas Neverauskas debiutavo MLB lygoje
2017 04 11 - Edvardas Matusevičius - Vokietijos bundeslygos savaitės žaidėjas
2017 04 06 - Pasaulio šalių beisbolo reitinge Lietuva - 38 vietoje
2017 03 28 - 2017 metų Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas
2017 03 08 - Beisbolo teisėjų kursai pradedantiesiems
2017 02 19 - Baltijos ir Rytų šalių akademija
2017 01 27 - Paaiškėjo Lietuvos rinktinių varžovai 2017 metų Europos čempionatuose
2017 01 16 - Lietuvos vyrų ir jaunimo rinktinės pradėjo pasiruošimą Europos čempionatams
2017 01 16 - Tarptautinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“ 2016
2016 12 19 - „2016 metų lietuvos beisbolo žvaigždė“
2016 12 19 - Kalėdinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“
2016 12 08 - 15min.lt: „Vilniaus savivaldybė rado stadioną beisbolui – apleistą, su benamiais ir brangų“
2016 11 29 - Sezono uždarymo akimirkos
2016 11 13 - Lietuvos beisbolo sezono uždarymas - lapkričio 26 dieną Vilniuje
2016 11 08 - 15min.lt: „Džiugi žinia Lietuvos beisbolui: lietuvis pirmąkart pateko į pagrindinę MLB komandos sudėtį“
Naujienų archyvas
Nuorodos

LBL 2017 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball