Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.ltLietuvos jaunučių rinktinė Europos B čempionato finale
2007 07 12


Lietuvos jaunučių rinktinė Europos čempionato kvalifikacinio turnyro ketvirtose rungtynėse po atkaklios kovos tik papildomame aštuntajame kėlinyje 10:6 įveikė Didžiąją Britaniją ir užsitikrino vietą turnyro finale.
Rungtynių grožį gadino namų bazės teisėjo iš Izraelio veiksmai, kurie išmušdavo žaidėjus iš žaidimo ritmo. Kartais tiesiog akivaizdžiai jautėsi Lietuvos komandos priešininkų palaikymas.
Apie viską iš pradžių. Mūsų puolimą jau tradiciškai pradeda D.Neverauskas. Deja, jo atmušimas seka į orą, ir anglų gynėjas kamuoliuką pagauna. Seka D.Vilbiko hitas, bet L.Bradausko ir L.Deksnio atmuštus kamuoliukus pagauna priešininkų gynėjai. Puola anglai. Po mūsų gynėjų klaidų jie pelno pirmą tašką.
Antras kėlinys. Mušimo sektoriuje J.Sadaunykas - jis bazę pasiekia už bolus. D.Naudžiūno atmuštas kamuoliukas sugaunamas, A.Augustinas, aukodamas save, siunčia J.Sadaunyką į antrą bazę. V.Krukio hitas ir lygu1:1. A.Dankovskio atmuštą kamuoliuką pagauna anglų gynėjas.
Po L.Deksnio straikauto ir užtikrintų D.Naudžiūno ir L.Bradausko veiksmų, lietuviai apsigina.
Trečią kėlinį puolame labai nesėkmingai - visus muštus kamuoliukus sugaudo anglų gynėjai. Anglai savo trečiąjį puolimą pradeda gražiu dviejų bazių hitu palei aikštės liniją. Toliau anglai bazę gauna už bolus, seka mūsų gynybos klaida - ir jau 1:2 pralaimime. Tolimas anglų žaidėjo atmušimas, mūsų gynėjas kamuoliuką pagauna, bet anglų žaidėjas iš trečios bazės spėja sugrįžti į namus. Po trečio kėlinio atsiliekame 1:3.
Ketvirtas kėlinys. Mušimo sektoriuje L.Deksnys. Seka jo hitas, D.Naudžiūnas bazę pasiekia už bolus. Anglų gaudytojo klaida, kuria pasinaudoję, mūsų žaidėjai per vieną bazę priartėja link namų bazės. Po V.Krukio atmušimo ir anglų gynėjų klaidos, rezultatas lygus - 3:3. Esant tokiam rezultatui, mūsų puolimas ir pasibaigia. Lietuvaičių gynyba žaidžia nepriekaištingai.
Penkto kėlinio puolimas mums nesėkmingas - taškai nepelnomi, o anglai sugeba pelnyti du taškus ir išsiveržti į priekį 5:3.
Ketvirtą ir penktą kėlinius mūsų komandoje, pakeitęs L.Deksnį, metiku žaidė D.Neverauskas.
Šeštame kėlinyje Lietuvos rinktinė, pasinaudojusi anglų gynybos klaidomis, rezultatą išlygina. Mūsų komandoje ant kalniuko pradeda žaisti L.Bradauskas. Deja, jam nesiseka, ir anglai už bolus užima vieną po kitos bazes ir išsiveržia į priekį 6:5. L.Bradauską keičia D.Vilbikas. Daugiau šiame kėlinyje anglai taškų nepelno.
Septintas kėlinys. L.Bradauskas bazę pasiekia už bolus. J.Mačiulis gauna straikautą, J.Sadaunykas gauna autą pirmoje bazėje, bet L.Bradauskas prieš tai, pasinaudojęs anglų kvadrato sumaištimi išlygina rezultatą 6:6. Lemiamas anglų puolimas. Mes apsiginame.
Aštuntas kėlinys. A.Augustinas "užsidirba" autą pirmoje bazėje, seka V.Krukio atmušimas į orą ir anglų gynėjas gaudo šį kamuoliuką. Turime du autus. Lietuvių šuolį pradeda A.Dankovskis dviejų bazių hitu. D.Neverauską anglai specialiai išleidžia į pirmą bazę, bijodami jo atmušimo. D.Vilbiko dviejų bazių hitas ir Lietuva išsiveržia į priekį 8:6. L.Bradausko dviejų bazių hitas, ir D.Vilbikas pelno devintąjį tašką. J.Mačiulis gauna bazę už bolus. J.Sadaunykas sumaniai sužaidžia mušimo sektoriuje, L.Bradauskas pelno dešimtąjį tašką, Justinas pasiekia trečią bazę. J.Sadaunyko atmušimas, bet ,deja, kamuoliukas greičiau pasiekia pirmąją bazę. Mūsų komanda gynyboje sužaidžia puikiai: seka straikautas, anglų žaidėjo hitas ir dvigubas autas. Sunki, bet graži pergalė 10:6.

Raimundas Kalanta

Lietuva – Didžioji Britanija (statistika):
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/games/011.htm

Liepos 13 dieną 20 val. Lietuva žaidžia paskutines pirmo etapo rungtynes su taip pat pralaimėjimų dar nepatyrusia šeimininkų komanda - Italija. Tai kartu bus ir pirmosios turnyro finalo rungtynės. Italai po pergalės prieš San Mariną 19:0, taip pat užsitikrino vietą finale. O pirmojo etapo rungtynių tarp finalo dalyvių rezultatas užskaitomas ir finalo iki 2 pergalių serijoje. Rytoj finalo rungtynes Lietuva su Italija žais 11 val. ir, jei prireiks, 14 val. vietos laiku.

Oficialus turnyro puslapis:
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/schedule.asp
Rungtynės LIVE:
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/live/xlive.htm


Europos jaunimo čempionatą Lietuvos rinktinė pradėjo dviem pralaimėjimais
2017 08 08

Vakar Čekijoje, Slovakijoje ir Austrijoje prasidėjo Europos jaunimo beisbolo čempionatas, kuriame dalyvavo 16 rinktinių, suskirstytų į 4 pogrupius. Pirmą kartą čempionate dalyvauja 23 metų ir jaunesni beisbolininkai. Priminsime, kad pernai Izraelyje vykusiame paskutiniame Europos jaunimo iki 21 metų...
Skaityti

Žingsnis link olimpinių žaidynių
2017 07 29Prieš 95 metus Steponas Darius į Lietuvą tarp kitų sporto šakų atvežė ir beisbolą, kuriam, te neįsižeidžia krepšinio ir pan. gerbėjai, skyrė didžiausią dėmesį.Skaityti

PIRMYN, LIETUVIAI!
2017 07 28

Penktoji Europos B grupės čempionato Lenkijoje diena prasidėjo dvejų broliškų šalių - Baltarusijos ir Ukrainos rungtynėmis, kurias po atkaklios kovos 4:3 laimėjo mūsų kaimynai gudai, užtikrindami Lietuvai vietą finale.

Lietus, ar kitos priežastys, vėl sujaukė turnyro tvarkaraštį, ir Lietuvos...
Skaityti

Po 3 pergalių Lietuvos beisbolo rinktinė nusileido ukrainiečiams (Vaizdo įrašas)
2017 07 27

Ketvirtąją Europos B grupės beisbolo čempionato dieną Lietuvos rinktinė pirmą kartą oficialiose rungtynėse susitiko su Ukrainos rinktine ir, deja, patyrė pirmąją nesėkmę turnyre 2:3.

Jau pirmame kėlinyje ukrainiečiai po kelių nesėkmingų metiko Roberto Vilimo metimų išsiveržė į priekį 0:3. Tol...
Skaityti

Europos čempionate istorinė pergalė - Lietuvos beisbolininkai nugalėjo Rusiją (Vaizdo įrašas)
2017 07 26

Šiandien trečiose Europos B grupės beisbolo čempionato Lenkijoje rungtynėse Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos 11:10 nugalėjo Rusiją ir tapo vienvalde turnyro lydere.

Lietuviai pirmo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį 2:0 po sėkmingo Aivaro Jacynos atmušimo. Savo puolime rusai atsako dvie...
Skaityti

2017 07 25 - Antroji Lietuvos rinktinės pergalė Europos čempionate (Vaizdo įrašas)
2017 07 24 - Europos čempionato starte Lietuva po atkaklios kovos įveikė Baltarusiją (Vaizdo įrašas)
2017 07 24 - Lietuvos jaunučių rinktinė Europos čempionate liko dešimta
2017 06 23 - Lietuvos jaunimo čempionatą laimėjo BK „Vilnius“
2017 06 17 - Kauno „Lituanica“ pateko Europos federacijų taurės turnyro finalą
2017 06 07 - Teisėjai iš Vilniaus surengė seminarą Rusijoje, Iževsko mieste
2017 05 08 - Lietuvos beisbolo asociacijos prezidiumo ir techninės komisijos posėdžiai
2016 04 29 - Marius Balandis pradėjo sezoną JAV
2017 04 25 - Dovydas Neverauskas debiutavo MLB lygoje
2017 04 11 - Edvardas Matusevičius - Vokietijos bundeslygos savaitės žaidėjas
2017 04 06 - Pasaulio šalių beisbolo reitinge Lietuva - 38 vietoje
2017 03 28 - 2017 metų Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas
2017 03 08 - Beisbolo teisėjų kursai pradedantiesiems
2017 02 19 - Baltijos ir Rytų šalių akademija
2017 01 27 - Paaiškėjo Lietuvos rinktinių varžovai 2017 metų Europos čempionatuose
Naujienų archyvas
Nuorodos

Europos B grupės čempionato transliacijos ir vaizdo įrašai
LBL 2017 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
U23 European Baseball Championship 2017
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball