Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.ltLietuvos jaunučių rinktinė Europos B čempionato finale
2007 07 12


Lietuvos jaunučių rinktinė Europos čempionato kvalifikacinio turnyro ketvirtose rungtynėse po atkaklios kovos tik papildomame aštuntajame kėlinyje 10:6 įveikė Didžiąją Britaniją ir užsitikrino vietą turnyro finale.
Rungtynių grožį gadino namų bazės teisėjo iš Izraelio veiksmai, kurie išmušdavo žaidėjus iš žaidimo ritmo. Kartais tiesiog akivaizdžiai jautėsi Lietuvos komandos priešininkų palaikymas.
Apie viską iš pradžių. Mūsų puolimą jau tradiciškai pradeda D.Neverauskas. Deja, jo atmušimas seka į orą, ir anglų gynėjas kamuoliuką pagauna. Seka D.Vilbiko hitas, bet L.Bradausko ir L.Deksnio atmuštus kamuoliukus pagauna priešininkų gynėjai. Puola anglai. Po mūsų gynėjų klaidų jie pelno pirmą tašką.
Antras kėlinys. Mušimo sektoriuje J.Sadaunykas - jis bazę pasiekia už bolus. D.Naudžiūno atmuštas kamuoliukas sugaunamas, A.Augustinas, aukodamas save, siunčia J.Sadaunyką į antrą bazę. V.Krukio hitas ir lygu1:1. A.Dankovskio atmuštą kamuoliuką pagauna anglų gynėjas.
Po L.Deksnio straikauto ir užtikrintų D.Naudžiūno ir L.Bradausko veiksmų, lietuviai apsigina.
Trečią kėlinį puolame labai nesėkmingai - visus muštus kamuoliukus sugaudo anglų gynėjai. Anglai savo trečiąjį puolimą pradeda gražiu dviejų bazių hitu palei aikštės liniją. Toliau anglai bazę gauna už bolus, seka mūsų gynybos klaida - ir jau 1:2 pralaimime. Tolimas anglų žaidėjo atmušimas, mūsų gynėjas kamuoliuką pagauna, bet anglų žaidėjas iš trečios bazės spėja sugrįžti į namus. Po trečio kėlinio atsiliekame 1:3.
Ketvirtas kėlinys. Mušimo sektoriuje L.Deksnys. Seka jo hitas, D.Naudžiūnas bazę pasiekia už bolus. Anglų gaudytojo klaida, kuria pasinaudoję, mūsų žaidėjai per vieną bazę priartėja link namų bazės. Po V.Krukio atmušimo ir anglų gynėjų klaidos, rezultatas lygus - 3:3. Esant tokiam rezultatui, mūsų puolimas ir pasibaigia. Lietuvaičių gynyba žaidžia nepriekaištingai.
Penkto kėlinio puolimas mums nesėkmingas - taškai nepelnomi, o anglai sugeba pelnyti du taškus ir išsiveržti į priekį 5:3.
Ketvirtą ir penktą kėlinius mūsų komandoje, pakeitęs L.Deksnį, metiku žaidė D.Neverauskas.
Šeštame kėlinyje Lietuvos rinktinė, pasinaudojusi anglų gynybos klaidomis, rezultatą išlygina. Mūsų komandoje ant kalniuko pradeda žaisti L.Bradauskas. Deja, jam nesiseka, ir anglai už bolus užima vieną po kitos bazes ir išsiveržia į priekį 6:5. L.Bradauską keičia D.Vilbikas. Daugiau šiame kėlinyje anglai taškų nepelno.
Septintas kėlinys. L.Bradauskas bazę pasiekia už bolus. J.Mačiulis gauna straikautą, J.Sadaunykas gauna autą pirmoje bazėje, bet L.Bradauskas prieš tai, pasinaudojęs anglų kvadrato sumaištimi išlygina rezultatą 6:6. Lemiamas anglų puolimas. Mes apsiginame.
Aštuntas kėlinys. A.Augustinas "užsidirba" autą pirmoje bazėje, seka V.Krukio atmušimas į orą ir anglų gynėjas gaudo šį kamuoliuką. Turime du autus. Lietuvių šuolį pradeda A.Dankovskis dviejų bazių hitu. D.Neverauską anglai specialiai išleidžia į pirmą bazę, bijodami jo atmušimo. D.Vilbiko dviejų bazių hitas ir Lietuva išsiveržia į priekį 8:6. L.Bradausko dviejų bazių hitas, ir D.Vilbikas pelno devintąjį tašką. J.Mačiulis gauna bazę už bolus. J.Sadaunykas sumaniai sužaidžia mušimo sektoriuje, L.Bradauskas pelno dešimtąjį tašką, Justinas pasiekia trečią bazę. J.Sadaunyko atmušimas, bet ,deja, kamuoliukas greičiau pasiekia pirmąją bazę. Mūsų komanda gynyboje sužaidžia puikiai: seka straikautas, anglų žaidėjo hitas ir dvigubas autas. Sunki, bet graži pergalė 10:6.

Raimundas Kalanta

Lietuva – Didžioji Britanija (statistika):
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/games/011.htm

Liepos 13 dieną 20 val. Lietuva žaidžia paskutines pirmo etapo rungtynes su taip pat pralaimėjimų dar nepatyrusia šeimininkų komanda - Italija. Tai kartu bus ir pirmosios turnyro finalo rungtynės. Italai po pergalės prieš San Mariną 19:0, taip pat užsitikrino vietą finale. O pirmojo etapo rungtynių tarp finalo dalyvių rezultatas užskaitomas ir finalo iki 2 pergalių serijoje. Rytoj finalo rungtynes Lietuva su Italija žais 11 val. ir, jei prireiks, 14 val. vietos laiku.

Oficialus turnyro puslapis:
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/schedule.asp
Rungtynės LIVE:
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/live/xlive.htm


LBA prezidentu išrinktas Virmidas Neverauskas
2018 05 14

Gegužės 13 d. įvykusiame Lietuvos beisbolo asociacijos suvažiavime asociacijos prezidentu išrinktas 54-uosius metus einantis vilnietis beisbolo treneris, beisbolo klubo „Vilnius“ pirmininkas Virmidas Neverauskas.

V. Neverauskas rinkimus laimėjo nežymia balsų persvara prieš kitą kandidatą - 45...
Skaityti

Lietuvos beisbolo klubai pradeda pasiruošimą naujam sezonui
2018 04 24

Kauno „Lituanica“ balandžio 27-29 dienomis dalyvaus „Minsko taurės“ turnyre. Be kauniečių čia dar rungtyniaus BK „Minskas“, Maskvos „Moskvič“ ir Kirovogrado „Biatechnkom“ beisbolininkai.

Praėjusį savaitgalį Minske dvejas draugiškas rungtynes su vietos beisbolininkais žaidė Utenos „Titanai“. P...
Skaityti

Paaiškėjo Lietuvos komandų varžovai 2018 metų Europos turnyruose
2018 01 22

Lietuvos beisbolo rinktinė birželio 29 – liepos 1 d. dienomis Austrijoje mače iki 3 pergalių su šeimininkų komanda kovos dėl kelialapio į 2018 metų Europos čempionatą.

2018 metų Europos klubinių komandų turnyruose rungtyniaus tik Kauno „Lituanica“. Kauno komanda birželio 11-17 d. dalyvaus Fed...
Skaityti

Gruodžio 2 dieną sezono uždarymo šventėje bus apdovanoti 2017 metų geriausieji
2017 11 28

2017 metų Lietuvos beisbolo sezono uždarymo šventėje gruodžio 2 dieną 13 val. Baltupių progimnazijoje Didlaukio g. 23 Vilniuje bus apdovanoti geriausieji jaunieji beisbolininkai.

Vaikų (iki 12 metų) amžiaus grupė
Geriausias metikas – Nedas Bukauskas
Geriausias atmušėjas – N...
Skaityti

Vilniaus mokyklų sporto šventė
2017 11 14

Praėjusį sekmadienį Vilniuje „Sportimos“ arenoje įvyko pirmoji Vilniaus mokyklų šventė, kurioje dalyvavo 19 mokyklų, virš pusės tūkstančio dalyvių, išbandžiusių ir susipažinusių su 15 sporto šakų. Šventėje dalyvavo ir Vilniaus beisbolo klubas „Vilnius“, supažindinęs jaunuosius vilniečius su beisbolo...
Skaityti

2017 11 13 - Andrius ir beisbolas
2017 11 13 - LBA prezidiumo posėdis
2017 10 24 - Edvardo Matusevičiaus 2017 metų sezonas
2017 10 19 - Vilniaus sporto festivalis - 2017
2017 10 19 - WBSC kongresas
2017 10 10 - 15min.lt studijoje apsilankęs Dovydas Neverauskas apie sezoną MLB: „Klubas tikrino, ko gali tikėtis iš manęs kitais metais“
2017 10 01 - Atvirą Lietuvos beisbolo čempionatą laimėjo Minsko Minsko komanda
2017 09 27 - Lietuvos jaunučių ir vaikų beisbolo pirmenybes laimėjo Kauno SM „Tauras“ komandos
2017 09 27 - Atviro Lietuvos beisbolo čempionato bronzos medalius iškovojo „Vilnius“
2017 09 25 - Atviro Lietuvos beisbolo čempionato finale 2:0 pirmauja Minsko beisbolininkai
2017 09 20 - Lietuvos beisbolininkai pasiekimais tarptautinėje arenoje atsilieka tik nuo krepšininkų
2017 09 04 - Lietuvos beisbolo lygoje paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros
2017 09 04 - Domas Jacevičius tapo Norvegijos čempionu
2017 08 08 - Europos jaunimo čempionatą Lietuvos rinktinė pradėjo dviem pralaimėjimais
2017 07 29 - Žingsnis link olimpinių žaidynių
Naujienų archyvas
Nuorodos

Europos B grupės čempionato transliacijos ir vaizdo įrašai
LBL 2018 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
U23 European Baseball Championship 2017
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball