Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

EmailPitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.ltLietuvos jaunučių rinktinė Europos B čempionato finale
2007 07 12


Lietuvos jaunučių rinktinė Europos čempionato kvalifikacinio turnyro ketvirtose rungtynėse po atkaklios kovos tik papildomame aštuntajame kėlinyje 10:6 įveikė Didžiąją Britaniją ir užsitikrino vietą turnyro finale.
Rungtynių grožį gadino namų bazės teisėjo iš Izraelio veiksmai, kurie išmušdavo žaidėjus iš žaidimo ritmo. Kartais tiesiog akivaizdžiai jautėsi Lietuvos komandos priešininkų palaikymas.
Apie viską iš pradžių. Mūsų puolimą jau tradiciškai pradeda D.Neverauskas. Deja, jo atmušimas seka į orą, ir anglų gynėjas kamuoliuką pagauna. Seka D.Vilbiko hitas, bet L.Bradausko ir L.Deksnio atmuštus kamuoliukus pagauna priešininkų gynėjai. Puola anglai. Po mūsų gynėjų klaidų jie pelno pirmą tašką.
Antras kėlinys. Mušimo sektoriuje J.Sadaunykas - jis bazę pasiekia už bolus. D.Naudžiūno atmuštas kamuoliukas sugaunamas, A.Augustinas, aukodamas save, siunčia J.Sadaunyką į antrą bazę. V.Krukio hitas ir lygu1:1. A.Dankovskio atmuštą kamuoliuką pagauna anglų gynėjas.
Po L.Deksnio straikauto ir užtikrintų D.Naudžiūno ir L.Bradausko veiksmų, lietuviai apsigina.
Trečią kėlinį puolame labai nesėkmingai - visus muštus kamuoliukus sugaudo anglų gynėjai. Anglai savo trečiąjį puolimą pradeda gražiu dviejų bazių hitu palei aikštės liniją. Toliau anglai bazę gauna už bolus, seka mūsų gynybos klaida - ir jau 1:2 pralaimime. Tolimas anglų žaidėjo atmušimas, mūsų gynėjas kamuoliuką pagauna, bet anglų žaidėjas iš trečios bazės spėja sugrįžti į namus. Po trečio kėlinio atsiliekame 1:3.
Ketvirtas kėlinys. Mušimo sektoriuje L.Deksnys. Seka jo hitas, D.Naudžiūnas bazę pasiekia už bolus. Anglų gaudytojo klaida, kuria pasinaudoję, mūsų žaidėjai per vieną bazę priartėja link namų bazės. Po V.Krukio atmušimo ir anglų gynėjų klaidos, rezultatas lygus - 3:3. Esant tokiam rezultatui, mūsų puolimas ir pasibaigia. Lietuvaičių gynyba žaidžia nepriekaištingai.
Penkto kėlinio puolimas mums nesėkmingas - taškai nepelnomi, o anglai sugeba pelnyti du taškus ir išsiveržti į priekį 5:3.
Ketvirtą ir penktą kėlinius mūsų komandoje, pakeitęs L.Deksnį, metiku žaidė D.Neverauskas.
Šeštame kėlinyje Lietuvos rinktinė, pasinaudojusi anglų gynybos klaidomis, rezultatą išlygina. Mūsų komandoje ant kalniuko pradeda žaisti L.Bradauskas. Deja, jam nesiseka, ir anglai už bolus užima vieną po kitos bazes ir išsiveržia į priekį 6:5. L.Bradauską keičia D.Vilbikas. Daugiau šiame kėlinyje anglai taškų nepelno.
Septintas kėlinys. L.Bradauskas bazę pasiekia už bolus. J.Mačiulis gauna straikautą, J.Sadaunykas gauna autą pirmoje bazėje, bet L.Bradauskas prieš tai, pasinaudojęs anglų kvadrato sumaištimi išlygina rezultatą 6:6. Lemiamas anglų puolimas. Mes apsiginame.
Aštuntas kėlinys. A.Augustinas "užsidirba" autą pirmoje bazėje, seka V.Krukio atmušimas į orą ir anglų gynėjas gaudo šį kamuoliuką. Turime du autus. Lietuvių šuolį pradeda A.Dankovskis dviejų bazių hitu. D.Neverauską anglai specialiai išleidžia į pirmą bazę, bijodami jo atmušimo. D.Vilbiko dviejų bazių hitas ir Lietuva išsiveržia į priekį 8:6. L.Bradausko dviejų bazių hitas, ir D.Vilbikas pelno devintąjį tašką. J.Mačiulis gauna bazę už bolus. J.Sadaunykas sumaniai sužaidžia mušimo sektoriuje, L.Bradauskas pelno dešimtąjį tašką, Justinas pasiekia trečią bazę. J.Sadaunyko atmušimas, bet ,deja, kamuoliukas greičiau pasiekia pirmąją bazę. Mūsų komanda gynyboje sužaidžia puikiai: seka straikautas, anglų žaidėjo hitas ir dvigubas autas. Sunki, bet graži pergalė 10:6.

Raimundas Kalanta

Lietuva – Didžioji Britanija (statistika):
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/games/011.htm

Liepos 13 dieną 20 val. Lietuva žaidžia paskutines pirmo etapo rungtynes su taip pat pralaimėjimų dar nepatyrusia šeimininkų komanda - Italija. Tai kartu bus ir pirmosios turnyro finalo rungtynės. Italai po pergalės prieš San Mariną 19:0, taip pat užsitikrino vietą finale. O pirmojo etapo rungtynių tarp finalo dalyvių rezultatas užskaitomas ir finalo iki 2 pergalių serijoje. Rytoj finalo rungtynes Lietuva su Italija žais 11 val. ir, jei prireiks, 14 val. vietos laiku.

Oficialus turnyro puslapis:
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/schedule.asp
Rungtynės LIVE:
http://www.fibs.it/cnc/ceb/2007/reggio/live/xlive.htm


Dovydas Neverauskas debiutavo MLB lygoje
2017 04 25

Balandžio 24 dieną (šiąnakt Lietuvos laiku) Pitsburge Dovydas Neverauskas pateko į istoriją pagaliau sužaidęs savo pirmuosius du kėlinius MLB lygoje. Dovydas tapo pirmuoju Lietuvoje gimusiu ir užaugusiu MLB žaidėju.

Tik prieš rungtynes su „Chicago Cubs“ įtrauktas į pagrindinę „Pittsburgh Pira...
Skaityti

Edvardas Matusevičius - Vokietijos bundeslygos savaitės žaidėjas
2017 04 11

Edvardas Matusevičius šį sezoną pradėjo į Vokietijos pirmąją bundeslygą sugrįžusioje „Dohren Wild Farmers“ (Doreno „Laukiniai fermeriai“) komandoje ir per pirmus du turus buvo tikras savo komandos lyderis. Edvardas pasižymėjo jau antrosiose rungtynėse balandžio 1 dieną išvykoje prieš „Solingen Allig...
Skaityti

Pasaulio šalių beisbolo reitinge Lietuva - 38 vietoje
2017 04 06

Pasaulio beisbolo ir softbolo konfederacija (WBSC) paskelbė naują beisbolo reitingą. Nepaisant to, kad JAV šiais metais pirmą kartą laimėjo World Baseball Classic turnyrą, pirmoje vietoje išlieka Japonija, antroje –JAV, trečioje – Korėja. Iš Europos šalių ir toliau aukščiausią - devintąją - vietą už...
Skaityti

2017 metų Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas
2017 03 28

Pasibaigė 2017 metų atviras Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas, kuriame dalyvavo 8 komandos. Finalinio ketverto turnyras vyko Radviliškio sporto arenoje. Pirmąją vietą iškovojo Kauno komanda, antrąją užėmė Radviliškio, trečiąją - Vilniaus, ketvirtąją - Bresto jaunieji beisbolininkai.

...
Skaityti

Beisbolo teisėjų kursai pradedantiesiems
2017 03 08

Kviečiame 15-22 metų amžiaus jaunimą į „Beisbolo teisėjų paruošimo pradedantiems kursus“ Vilniuje. Kursus sudarys teorinė ir praktinė dalis. Teorinė dalis vyks š.m. kovo 25 d. 11-15 val. Žemaitės g. 6, Kūno kultūros ir sporto departamente prie LRV, Vilniuje. Kursus ves Lietuvos beisbolo asociacijos ...
Skaityti

2017 02 19 - Baltijos ir Rytų šalių akademija
2017 01 27 - Paaiškėjo Lietuvos rinktinių varžovai 2017 metų Europos čempionatuose
2017 01 16 - Lietuvos vyrų ir jaunimo rinktinės pradėjo pasiruošimą Europos čempionatams
2017 01 16 - Tarptautinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“ 2016
2016 12 19 - „2016 metų lietuvos beisbolo žvaigždė“
2016 12 19 - Kalėdinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“
2016 12 08 - 15min.lt: „Vilniaus savivaldybė rado stadioną beisbolui – apleistą, su benamiais ir brangų“
2016 11 29 - Sezono uždarymo akimirkos
2016 11 13 - Lietuvos beisbolo sezono uždarymas - lapkričio 26 dieną Vilniuje
2016 11 08 - 15min.lt: „Džiugi žinia Lietuvos beisbolui: lietuvis pirmąkart pateko į pagrindinę MLB komandos sudėtį“
2016 11 03 - MLB čempionatą po 108 metų pertraukos laimėjo „Chicago Cubs“
2016 10 25 - Šiandien - pirmosios MLB „Pasaulio serijų“ rungtynės
2016 10 13 - 15min.lt: „Gėda: pasaulį stebinantys Lietuvos beisbolininkai namuose liko be vienintelės aikštės“
2016 09 27 - Lietuvos čempionatą laimėjo Kauno „Lituanica“
2016 09 20 - Lietuvos čempionato bronzos medalius iškovojo Vilniaus „Sporto vilkai“
Naujienų archyvas
Nuorodos

LBL 2015 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Vėtra Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball