Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

EmailPitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.ltNacionalinėje lygoje nugalėjo "St. Louis Cardinals"
2006 10 20


„St. Louis Cardinals“ po atkaklios kovos 4:3 laimėjo Nacionalinės lygos finalo seriją prieš „New York Mets“ ir “Pasaulio serijose” dėl 2006 metų MLB čempionų vardų susitiks su Amerikos lygos laimėtojais “Detroit Tigers”.
Pirmąsias rungtynes Niujorke 2:0 laimėjo „Mets“. Niujorko komandos startinis pitčeris Tom Glavine 7 kėlinius padėjo savo komandai nepraleisti taškų, taip padidindamas savo iš eilės „sausų“ kėlinių skaičių šių metų atkrintamosiose varžybose iki 13. Rezultatyvus šiose rungtynėse buvo tik šeštas kėlinys, kuriame 2 taškų homerun‘ą prie 2 outų atmušė „Mets“ centro filderis Carlos Beltran.
Antrąsias serijos rungtynes Niujorke taip pat sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Jau pirmame kėlinyje 3 taškų homerun‘ą atmušė 1-os bazės gynėjas Carlos Delgado (3:0). Po dviejų kėlinių „Mets“ pirmavo 4:2, bet trečiame „Cardinals“ centro filderis Jim Edmonds 2 taškų homerun‘u rezultatą išlygino 4:4. Penktame antrąjį savo homerun‘ą šiose rungtynėse atmušė C.Delgado, išvesdamas „Mets“ į priekį 5:4. Šeštame kėlinyje šeimininkai savo persvarą padidino iki 6:4, bet septintame po Sent Luiso komandos 3-ios bazės gynėjo Scott Spiezio dviejų taškų 3-jų bazių hito rezultatas vėl tapo lygus 6:6. Toks jis išliko iki devinto kėlinio, kuriame po keitimo į aikštę išėjęs „Cardinals“ kairysis filderis So Taguchi homerun‘u išvedė savo komandą į priekį 7:6. Sėkmės paskatinti svečiai pelnė dar 2 taškus, sėkmingai apsigynė ir laimėjo rungtynes 9:6.
Trečiose serijos rungtynėse Sent Luise “Cardinals” pranašumas jau buvo akivaizdus (5:0). Daugiausia prie šios pergalės prisidėjo pitčeris Jeff Suppan, per 8 kėlinius leidęs “Mets” beisbolininkams atmušti tik 3 hitus (1BB, 4SO), o pats atmušęs homerun’ą antrame kėlinyje. J.Suppan tapo penktuoju istorijoje pitčeriu, atmušusiu homerun’ą Nacionalinės lygos finale. Pirmame kėlinyje savo antrąjį 2 taškų 3 bazių hitą atkrintamosiose varžybose atmušė kairysis filderis Scott Spiezio. Jau po 2 kėlinių “Cardinals” pirmavo 5:0, ir šis rezultatas nepasikeitė iki rungtynių pabaigos.
5 taškus “Cardinals” pelnė ir ketvirtose rungtynėse, taip pat vykusiose Sent Luise, bet šį kartą buvo sutriuškinti net 12:5. “New York Mets” atmušė 4 homerun’us: trečiame kėlinyje – centrinis filderis Carlos Beltran ir trečios bazės gynėjas David Wright, penktame – 3 taškų 1-os bazės gynėjas Carlos Delgado (tai buvo jo trečiasis homerun’as serijoje), septintame – vėl C.Beltran. Paminėtinas ir labai sėkmingas “Mets” puolimas šeštame kėlinyje, per kurį pelnyti 6 taškai (3 taškų 2 bazių hitą atmušė 2-os bazės gynėjas Jose Valentin.
Penktas rungtynes Sent Luise abi komandos pradėjo su tais pačiais startiniais pitčeriais, kaip ir pirmąsias: Jeff Weaver (“Cardinals”) ir Tom Glavine (“Mets”), bet šį kartą geriau sekėsi Sent Luiso komandos atstovui J.Weaver - 2 praleisti taškai, 6 hitai, 2BB, 1SO per 6 kėlinius. T.Glavine per 4 kėlinius praleido 3 taškus (7 hitai, 3BB, 2SO). Per tris pirmus kėlinius komandos taškų nepelnė. Ketvirtame svečiai išsiveržė į priekį 2:0, bet savo puolime “Cardinals” rezultatą išlygino. Homerun’ą atmušė 1-os bazės gynėjas Albert Pujols, kuriam tai buvo tik pirmasis taškas šių metų Nacionalinė lygos finale. Penktame kėlinyje kairiojo filderio Preston Wilson 2 bazių hitas išvedė šeimininkus į priekį 3:2, o šeštame Chris Duncan homerun’u padidino rezultatą iki 4:2. Ta ir buvo paskutinis rungtynių taškas. Finalo serija persikėlė į Niujorką, “Cardinals” pirmaujant 3:2.
Tokiu pačiu rezultatu (4:2) kaip penktosios pasibaigė ir šeštosios finalo rungtynės. Tik šį kartą stipresni buvo “New York Mets”. Startinis Niujorko komandos pitčeris MLB naujokas John Maine per 5 ir 1/3 kėlinio neleido Sent Luiso atstovams pelnyti taškų (2 hitai, 4BB, 5SO). Geriau šeimininkams sekėsi ir puolime. Jau pirmame kėlinyje homerun’ą atmušė šortstopas Jose Reyes. Ketvirtame kėlinyje po dešiniojo filderio Shawn Green hito rezultatas tapo 2:0, septintame ketčeris Paul Lo Duca 2 taškų hitu jį padidino iki 4:0. “Cardinals” du taškus pelnė tik devintame kėlinyje.
Serijos rezultatas vėl tapo lygus. Lemiamos septintosios rungtynės vyko savo aikštės pranašumą finale turinčios reguliaraus sezono nugalėtojos “New York Mets” komandos aikštėje.
Pirmame kėlinyje po 3-ios bazės gynėjo David Wright hito “Mets” išsiveržė į priekį 1:0, bet jau antrame kėlinyje po “Cardinals” 2-os bazės gynėjo Ronnie Belliard pastatymo (“squeez bunt”) rezultatas tapo lygus 1:1. Vėliau abiejų komandu startiniai pitčeriai: Jeff Suppan (“Cardinals”, 1 taškas, 2 hitai, 5BB, 2SO per 7 kėlinius) ir Oliver Perez (“Mets”, 1 taškas, 4 hitai, 2BB, 4SO per 6 kėlinius), žaidė sėkmingai. Šeštame kėlinyje “Mets” kairysis filderis Endy Chavez įspūdingai pagavo kamuoliuką, neleisdamas “Cardinals” 3-ios bazės gynėjui Scott Rolen atmušti 2 taškų homerun’o. Rezultatas 1:1 nesikeitė iki devinto kėlinio pradžios, kuriame 2 taškų homeruną prieš “Mets” pitčerį Aaron Heilman atmušė “Cardinals” ketčeris Yadier Molina. Per paskutinį “Mets” puolimą rezultatas 1:3 nebepasikeitė. Esant 2 outams prie pilnų bazių “Cardinals” užbaigiantysis pitčeris Adam Wainwright padarė straikoutą vienam geriausių “Mets” atmušėjui centro filderiui Carlos Beltran.
“St. Louis Cardinals” 17-tą kartą laimėjo Nacionalinės lygos varžybas, ir į “Pasaulio serijas” pateko antrą kartą per 3 paskutinius metus. “Cardinals” tapo pirmąja MLB istorijoje komanda nuo 1975 metų, kuri sugebėjo laimėti finalą, prieš tai pralaimėjusi šeštąsias rungtynes išvykoje. O tik 87 pergalės per 162 reguliariojo sezono rungtynes – antras blogiausias rezultatas istorijoje tarp visų “Pasaulio serijų” dalyvių.


Lietuvos jaunimo čempionatą laimėjo BK „Vilnius“
2017 06 23

Birželio 23 dieną, ketvirtadienį, baigėsi 2017 metų Lietuvos pirmasis jaunimo iki 23 metų beisbolo čempionatas. Lemiamose trečiose finalo rungtynėse Kaune BK „Vilnius“ 17:14 įveikė reguliaraus sezono...
Skaityti

Kauno „Lituanica“ pateko Europos federacijų taurės turnyro finalą
2017 06 17

Lietuvos čempionė Kauno „Lituanica“ šią savaitę su labai pajėgiais varžovais rungtyniauja Europos federacijų taurės atrankos turnyre Švedijos sostinėje Stokholme.

„Lituanica“ pirmadienį pirmosiose rungtynėse 4:12 nusileido triskart Didžiosios Britanijos Nacionalinės lygos čempionams „London M...
Skaityti

Teisėjai iš Vilniaus surengė seminarą Rusijoje, Iževsko mieste
2017 06 07

Pakviesti Rusijos beisbolo federacijos ir gavę Europos beisbolo konfederacijos pritarimą, vilniečiai teisėjai Žilvinas Bareika ir Arnoldas Ramanauskas surengė beisbolo teisėjų seminarą Rusijos mieste Iževske, Udmurtijos Respublikos sostinėje.

Seminaras buvo sudėtinė dalis sporto festivalio, k...
Skaityti

Lietuvos beisbolo asociacijos prezidiumo ir techninės komisijos posėdžiai
2017 05 08

2017 m. gegužės 6 d. Vilniuje įvyko LBA prezidiumo posėdis, kuriame patvirtinta LBA suvažiavimo data, vieta ir darbotvarkė. LBA suvažiavimas įvyks 2017 m. birželio 21 d. 15 val. Žemaitės g. 6 Vilniuje. Aptarti kiti aktualūs klausimai.

Prezidiumo posėdyje išrinkta LBA Techninė komisija. Jos na...
Skaityti

Marius Balandis pradėjo sezoną JAV
2016 04 29

Marius Balandis šį sezoną startavo JAV St. Laurence mokyklos komandoje. Vienas iš Lietuvos jaunųjų beisbolo talentų (Lietuvos beisbolo vyrų rinktinės bei jaunių iki 23 metų rinktinės narys), tvirtai žengia į priekį savo svajonės link. Išvykęs 2016 metų ankstyvą pavasarį į JAV, TOP TIER beisbolo akad...
Skaityti

2017 04 25 - Dovydas Neverauskas debiutavo MLB lygoje
2017 04 11 - Edvardas Matusevičius - Vokietijos bundeslygos savaitės žaidėjas
2017 04 06 - Pasaulio šalių beisbolo reitinge Lietuva - 38 vietoje
2017 03 28 - 2017 metų Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas
2017 03 08 - Beisbolo teisėjų kursai pradedantiesiems
2017 02 19 - Baltijos ir Rytų šalių akademija
2017 01 27 - Paaiškėjo Lietuvos rinktinių varžovai 2017 metų Europos čempionatuose
2017 01 16 - Lietuvos vyrų ir jaunimo rinktinės pradėjo pasiruošimą Europos čempionatams
2017 01 16 - Tarptautinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“ 2016
2016 12 19 - „2016 metų lietuvos beisbolo žvaigždė“
2016 12 19 - Kalėdinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“
2016 12 08 - 15min.lt: „Vilniaus savivaldybė rado stadioną beisbolui – apleistą, su benamiais ir brangų“
2016 11 29 - Sezono uždarymo akimirkos
2016 11 13 - Lietuvos beisbolo sezono uždarymas - lapkričio 26 dieną Vilniuje
2016 11 08 - 15min.lt: „Džiugi žinia Lietuvos beisbolui: lietuvis pirmąkart pateko į pagrindinę MLB komandos sudėtį“
Naujienų archyvas
Nuorodos

LBL 2017 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball