Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.ltNacionalinėje lygoje nugalėjo "St. Louis Cardinals"
2006 10 20


„St. Louis Cardinals“ po atkaklios kovos 4:3 laimėjo Nacionalinės lygos finalo seriją prieš „New York Mets“ ir “Pasaulio serijose” dėl 2006 metų MLB čempionų vardų susitiks su Amerikos lygos laimėtojais “Detroit Tigers”.
Pirmąsias rungtynes Niujorke 2:0 laimėjo „Mets“. Niujorko komandos startinis pitčeris Tom Glavine 7 kėlinius padėjo savo komandai nepraleisti taškų, taip padidindamas savo iš eilės „sausų“ kėlinių skaičių šių metų atkrintamosiose varžybose iki 13. Rezultatyvus šiose rungtynėse buvo tik šeštas kėlinys, kuriame 2 taškų homerun‘ą prie 2 outų atmušė „Mets“ centro filderis Carlos Beltran.
Antrąsias serijos rungtynes Niujorke taip pat sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Jau pirmame kėlinyje 3 taškų homerun‘ą atmušė 1-os bazės gynėjas Carlos Delgado (3:0). Po dviejų kėlinių „Mets“ pirmavo 4:2, bet trečiame „Cardinals“ centro filderis Jim Edmonds 2 taškų homerun‘u rezultatą išlygino 4:4. Penktame antrąjį savo homerun‘ą šiose rungtynėse atmušė C.Delgado, išvesdamas „Mets“ į priekį 5:4. Šeštame kėlinyje šeimininkai savo persvarą padidino iki 6:4, bet septintame po Sent Luiso komandos 3-ios bazės gynėjo Scott Spiezio dviejų taškų 3-jų bazių hito rezultatas vėl tapo lygus 6:6. Toks jis išliko iki devinto kėlinio, kuriame po keitimo į aikštę išėjęs „Cardinals“ kairysis filderis So Taguchi homerun‘u išvedė savo komandą į priekį 7:6. Sėkmės paskatinti svečiai pelnė dar 2 taškus, sėkmingai apsigynė ir laimėjo rungtynes 9:6.
Trečiose serijos rungtynėse Sent Luise “Cardinals” pranašumas jau buvo akivaizdus (5:0). Daugiausia prie šios pergalės prisidėjo pitčeris Jeff Suppan, per 8 kėlinius leidęs “Mets” beisbolininkams atmušti tik 3 hitus (1BB, 4SO), o pats atmušęs homerun’ą antrame kėlinyje. J.Suppan tapo penktuoju istorijoje pitčeriu, atmušusiu homerun’ą Nacionalinės lygos finale. Pirmame kėlinyje savo antrąjį 2 taškų 3 bazių hitą atkrintamosiose varžybose atmušė kairysis filderis Scott Spiezio. Jau po 2 kėlinių “Cardinals” pirmavo 5:0, ir šis rezultatas nepasikeitė iki rungtynių pabaigos.
5 taškus “Cardinals” pelnė ir ketvirtose rungtynėse, taip pat vykusiose Sent Luise, bet šį kartą buvo sutriuškinti net 12:5. “New York Mets” atmušė 4 homerun’us: trečiame kėlinyje – centrinis filderis Carlos Beltran ir trečios bazės gynėjas David Wright, penktame – 3 taškų 1-os bazės gynėjas Carlos Delgado (tai buvo jo trečiasis homerun’as serijoje), septintame – vėl C.Beltran. Paminėtinas ir labai sėkmingas “Mets” puolimas šeštame kėlinyje, per kurį pelnyti 6 taškai (3 taškų 2 bazių hitą atmušė 2-os bazės gynėjas Jose Valentin.
Penktas rungtynes Sent Luise abi komandos pradėjo su tais pačiais startiniais pitčeriais, kaip ir pirmąsias: Jeff Weaver (“Cardinals”) ir Tom Glavine (“Mets”), bet šį kartą geriau sekėsi Sent Luiso komandos atstovui J.Weaver - 2 praleisti taškai, 6 hitai, 2BB, 1SO per 6 kėlinius. T.Glavine per 4 kėlinius praleido 3 taškus (7 hitai, 3BB, 2SO). Per tris pirmus kėlinius komandos taškų nepelnė. Ketvirtame svečiai išsiveržė į priekį 2:0, bet savo puolime “Cardinals” rezultatą išlygino. Homerun’ą atmušė 1-os bazės gynėjas Albert Pujols, kuriam tai buvo tik pirmasis taškas šių metų Nacionalinė lygos finale. Penktame kėlinyje kairiojo filderio Preston Wilson 2 bazių hitas išvedė šeimininkus į priekį 3:2, o šeštame Chris Duncan homerun’u padidino rezultatą iki 4:2. Ta ir buvo paskutinis rungtynių taškas. Finalo serija persikėlė į Niujorką, “Cardinals” pirmaujant 3:2.
Tokiu pačiu rezultatu (4:2) kaip penktosios pasibaigė ir šeštosios finalo rungtynės. Tik šį kartą stipresni buvo “New York Mets”. Startinis Niujorko komandos pitčeris MLB naujokas John Maine per 5 ir 1/3 kėlinio neleido Sent Luiso atstovams pelnyti taškų (2 hitai, 4BB, 5SO). Geriau šeimininkams sekėsi ir puolime. Jau pirmame kėlinyje homerun’ą atmušė šortstopas Jose Reyes. Ketvirtame kėlinyje po dešiniojo filderio Shawn Green hito rezultatas tapo 2:0, septintame ketčeris Paul Lo Duca 2 taškų hitu jį padidino iki 4:0. “Cardinals” du taškus pelnė tik devintame kėlinyje.
Serijos rezultatas vėl tapo lygus. Lemiamos septintosios rungtynės vyko savo aikštės pranašumą finale turinčios reguliaraus sezono nugalėtojos “New York Mets” komandos aikštėje.
Pirmame kėlinyje po 3-ios bazės gynėjo David Wright hito “Mets” išsiveržė į priekį 1:0, bet jau antrame kėlinyje po “Cardinals” 2-os bazės gynėjo Ronnie Belliard pastatymo (“squeez bunt”) rezultatas tapo lygus 1:1. Vėliau abiejų komandu startiniai pitčeriai: Jeff Suppan (“Cardinals”, 1 taškas, 2 hitai, 5BB, 2SO per 7 kėlinius) ir Oliver Perez (“Mets”, 1 taškas, 4 hitai, 2BB, 4SO per 6 kėlinius), žaidė sėkmingai. Šeštame kėlinyje “Mets” kairysis filderis Endy Chavez įspūdingai pagavo kamuoliuką, neleisdamas “Cardinals” 3-ios bazės gynėjui Scott Rolen atmušti 2 taškų homerun’o. Rezultatas 1:1 nesikeitė iki devinto kėlinio pradžios, kuriame 2 taškų homeruną prieš “Mets” pitčerį Aaron Heilman atmušė “Cardinals” ketčeris Yadier Molina. Per paskutinį “Mets” puolimą rezultatas 1:3 nebepasikeitė. Esant 2 outams prie pilnų bazių “Cardinals” užbaigiantysis pitčeris Adam Wainwright padarė straikoutą vienam geriausių “Mets” atmušėjui centro filderiui Carlos Beltran.
“St. Louis Cardinals” 17-tą kartą laimėjo Nacionalinės lygos varžybas, ir į “Pasaulio serijas” pateko antrą kartą per 3 paskutinius metus. “Cardinals” tapo pirmąja MLB istorijoje komanda nuo 1975 metų, kuri sugebėjo laimėti finalą, prieš tai pralaimėjusi šeštąsias rungtynes išvykoje. O tik 87 pergalės per 162 reguliariojo sezono rungtynes – antras blogiausias rezultatas istorijoje tarp visų “Pasaulio serijų” dalyvių.


Europos jaunimo čempionatą Lietuvos rinktinė pradėjo dviem pralaimėjimais
2017 08 08

Vakar Čekijoje, Slovakijoje ir Austrijoje prasidėjo Europos jaunimo beisbolo čempionatas, kuriame dalyvavo 16 rinktinių, suskirstytų į 4 pogrupius. Pirmą kartą čempionate dalyvauja 23 metų ir jaunesni beisbolininkai. Priminsime, kad pernai Izraelyje vykusiame paskutiniame Europos jaunimo iki 21 metų...
Skaityti

Žingsnis link olimpinių žaidynių
2017 07 29Prieš 95 metus Steponas Darius į Lietuvą tarp kitų sporto šakų atvežė ir beisbolą, kuriam, te neįsižeidžia krepšinio ir pan. gerbėjai, skyrė didžiausią dėmesį.Skaityti

PIRMYN, LIETUVIAI!
2017 07 28

Penktoji Europos B grupės čempionato Lenkijoje diena prasidėjo dvejų broliškų šalių - Baltarusijos ir Ukrainos rungtynėmis, kurias po atkaklios kovos 4:3 laimėjo mūsų kaimynai gudai, užtikrindami Lietuvai vietą finale.

Lietus, ar kitos priežastys, vėl sujaukė turnyro tvarkaraštį, ir Lietuvos...
Skaityti

Po 3 pergalių Lietuvos beisbolo rinktinė nusileido ukrainiečiams (Vaizdo įrašas)
2017 07 27

Ketvirtąją Europos B grupės beisbolo čempionato dieną Lietuvos rinktinė pirmą kartą oficialiose rungtynėse susitiko su Ukrainos rinktine ir, deja, patyrė pirmąją nesėkmę turnyre 2:3.

Jau pirmame kėlinyje ukrainiečiai po kelių nesėkmingų metiko Roberto Vilimo metimų išsiveržė į priekį 0:3. Tol...
Skaityti

Europos čempionate istorinė pergalė - Lietuvos beisbolininkai nugalėjo Rusiją (Vaizdo įrašas)
2017 07 26

Šiandien trečiose Europos B grupės beisbolo čempionato Lenkijoje rungtynėse Lietuvos rinktinė po atkaklios kovos 11:10 nugalėjo Rusiją ir tapo vienvalde turnyro lydere.

Lietuviai pirmo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį 2:0 po sėkmingo Aivaro Jacynos atmušimo. Savo puolime rusai atsako dvie...
Skaityti

2017 07 25 - Antroji Lietuvos rinktinės pergalė Europos čempionate (Vaizdo įrašas)
2017 07 24 - Europos čempionato starte Lietuva po atkaklios kovos įveikė Baltarusiją (Vaizdo įrašas)
2017 07 24 - Lietuvos jaunučių rinktinė Europos čempionate liko dešimta
2017 06 23 - Lietuvos jaunimo čempionatą laimėjo BK „Vilnius“
2017 06 17 - Kauno „Lituanica“ pateko Europos federacijų taurės turnyro finalą
2017 06 07 - Teisėjai iš Vilniaus surengė seminarą Rusijoje, Iževsko mieste
2017 05 08 - Lietuvos beisbolo asociacijos prezidiumo ir techninės komisijos posėdžiai
2016 04 29 - Marius Balandis pradėjo sezoną JAV
2017 04 25 - Dovydas Neverauskas debiutavo MLB lygoje
2017 04 11 - Edvardas Matusevičius - Vokietijos bundeslygos savaitės žaidėjas
2017 04 06 - Pasaulio šalių beisbolo reitinge Lietuva - 38 vietoje
2017 03 28 - 2017 metų Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas
2017 03 08 - Beisbolo teisėjų kursai pradedantiesiems
2017 02 19 - Baltijos ir Rytų šalių akademija
2017 01 27 - Paaiškėjo Lietuvos rinktinių varžovai 2017 metų Europos čempionatuose
Naujienų archyvas
Nuorodos

Europos B grupės čempionato transliacijos ir vaizdo įrašai
LBL 2017 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
U23 European Baseball Championship 2017
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball