Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.ltNacionalinėje lygoje nugalėjo "St. Louis Cardinals"
2006 10 20


„St. Louis Cardinals“ po atkaklios kovos 4:3 laimėjo Nacionalinės lygos finalo seriją prieš „New York Mets“ ir “Pasaulio serijose” dėl 2006 metų MLB čempionų vardų susitiks su Amerikos lygos laimėtojais “Detroit Tigers”.
Pirmąsias rungtynes Niujorke 2:0 laimėjo „Mets“. Niujorko komandos startinis pitčeris Tom Glavine 7 kėlinius padėjo savo komandai nepraleisti taškų, taip padidindamas savo iš eilės „sausų“ kėlinių skaičių šių metų atkrintamosiose varžybose iki 13. Rezultatyvus šiose rungtynėse buvo tik šeštas kėlinys, kuriame 2 taškų homerun‘ą prie 2 outų atmušė „Mets“ centro filderis Carlos Beltran.
Antrąsias serijos rungtynes Niujorke taip pat sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Jau pirmame kėlinyje 3 taškų homerun‘ą atmušė 1-os bazės gynėjas Carlos Delgado (3:0). Po dviejų kėlinių „Mets“ pirmavo 4:2, bet trečiame „Cardinals“ centro filderis Jim Edmonds 2 taškų homerun‘u rezultatą išlygino 4:4. Penktame antrąjį savo homerun‘ą šiose rungtynėse atmušė C.Delgado, išvesdamas „Mets“ į priekį 5:4. Šeštame kėlinyje šeimininkai savo persvarą padidino iki 6:4, bet septintame po Sent Luiso komandos 3-ios bazės gynėjo Scott Spiezio dviejų taškų 3-jų bazių hito rezultatas vėl tapo lygus 6:6. Toks jis išliko iki devinto kėlinio, kuriame po keitimo į aikštę išėjęs „Cardinals“ kairysis filderis So Taguchi homerun‘u išvedė savo komandą į priekį 7:6. Sėkmės paskatinti svečiai pelnė dar 2 taškus, sėkmingai apsigynė ir laimėjo rungtynes 9:6.
Trečiose serijos rungtynėse Sent Luise “Cardinals” pranašumas jau buvo akivaizdus (5:0). Daugiausia prie šios pergalės prisidėjo pitčeris Jeff Suppan, per 8 kėlinius leidęs “Mets” beisbolininkams atmušti tik 3 hitus (1BB, 4SO), o pats atmušęs homerun’ą antrame kėlinyje. J.Suppan tapo penktuoju istorijoje pitčeriu, atmušusiu homerun’ą Nacionalinės lygos finale. Pirmame kėlinyje savo antrąjį 2 taškų 3 bazių hitą atkrintamosiose varžybose atmušė kairysis filderis Scott Spiezio. Jau po 2 kėlinių “Cardinals” pirmavo 5:0, ir šis rezultatas nepasikeitė iki rungtynių pabaigos.
5 taškus “Cardinals” pelnė ir ketvirtose rungtynėse, taip pat vykusiose Sent Luise, bet šį kartą buvo sutriuškinti net 12:5. “New York Mets” atmušė 4 homerun’us: trečiame kėlinyje – centrinis filderis Carlos Beltran ir trečios bazės gynėjas David Wright, penktame – 3 taškų 1-os bazės gynėjas Carlos Delgado (tai buvo jo trečiasis homerun’as serijoje), septintame – vėl C.Beltran. Paminėtinas ir labai sėkmingas “Mets” puolimas šeštame kėlinyje, per kurį pelnyti 6 taškai (3 taškų 2 bazių hitą atmušė 2-os bazės gynėjas Jose Valentin.
Penktas rungtynes Sent Luise abi komandos pradėjo su tais pačiais startiniais pitčeriais, kaip ir pirmąsias: Jeff Weaver (“Cardinals”) ir Tom Glavine (“Mets”), bet šį kartą geriau sekėsi Sent Luiso komandos atstovui J.Weaver - 2 praleisti taškai, 6 hitai, 2BB, 1SO per 6 kėlinius. T.Glavine per 4 kėlinius praleido 3 taškus (7 hitai, 3BB, 2SO). Per tris pirmus kėlinius komandos taškų nepelnė. Ketvirtame svečiai išsiveržė į priekį 2:0, bet savo puolime “Cardinals” rezultatą išlygino. Homerun’ą atmušė 1-os bazės gynėjas Albert Pujols, kuriam tai buvo tik pirmasis taškas šių metų Nacionalinė lygos finale. Penktame kėlinyje kairiojo filderio Preston Wilson 2 bazių hitas išvedė šeimininkus į priekį 3:2, o šeštame Chris Duncan homerun’u padidino rezultatą iki 4:2. Ta ir buvo paskutinis rungtynių taškas. Finalo serija persikėlė į Niujorką, “Cardinals” pirmaujant 3:2.
Tokiu pačiu rezultatu (4:2) kaip penktosios pasibaigė ir šeštosios finalo rungtynės. Tik šį kartą stipresni buvo “New York Mets”. Startinis Niujorko komandos pitčeris MLB naujokas John Maine per 5 ir 1/3 kėlinio neleido Sent Luiso atstovams pelnyti taškų (2 hitai, 4BB, 5SO). Geriau šeimininkams sekėsi ir puolime. Jau pirmame kėlinyje homerun’ą atmušė šortstopas Jose Reyes. Ketvirtame kėlinyje po dešiniojo filderio Shawn Green hito rezultatas tapo 2:0, septintame ketčeris Paul Lo Duca 2 taškų hitu jį padidino iki 4:0. “Cardinals” du taškus pelnė tik devintame kėlinyje.
Serijos rezultatas vėl tapo lygus. Lemiamos septintosios rungtynės vyko savo aikštės pranašumą finale turinčios reguliaraus sezono nugalėtojos “New York Mets” komandos aikštėje.
Pirmame kėlinyje po 3-ios bazės gynėjo David Wright hito “Mets” išsiveržė į priekį 1:0, bet jau antrame kėlinyje po “Cardinals” 2-os bazės gynėjo Ronnie Belliard pastatymo (“squeez bunt”) rezultatas tapo lygus 1:1. Vėliau abiejų komandu startiniai pitčeriai: Jeff Suppan (“Cardinals”, 1 taškas, 2 hitai, 5BB, 2SO per 7 kėlinius) ir Oliver Perez (“Mets”, 1 taškas, 4 hitai, 2BB, 4SO per 6 kėlinius), žaidė sėkmingai. Šeštame kėlinyje “Mets” kairysis filderis Endy Chavez įspūdingai pagavo kamuoliuką, neleisdamas “Cardinals” 3-ios bazės gynėjui Scott Rolen atmušti 2 taškų homerun’o. Rezultatas 1:1 nesikeitė iki devinto kėlinio pradžios, kuriame 2 taškų homeruną prieš “Mets” pitčerį Aaron Heilman atmušė “Cardinals” ketčeris Yadier Molina. Per paskutinį “Mets” puolimą rezultatas 1:3 nebepasikeitė. Esant 2 outams prie pilnų bazių “Cardinals” užbaigiantysis pitčeris Adam Wainwright padarė straikoutą vienam geriausių “Mets” atmušėjui centro filderiui Carlos Beltran.
“St. Louis Cardinals” 17-tą kartą laimėjo Nacionalinės lygos varžybas, ir į “Pasaulio serijas” pateko antrą kartą per 3 paskutinius metus. “Cardinals” tapo pirmąja MLB istorijoje komanda nuo 1975 metų, kuri sugebėjo laimėti finalą, prieš tai pralaimėjusi šeštąsias rungtynes išvykoje. O tik 87 pergalės per 162 reguliariojo sezono rungtynes – antras blogiausias rezultatas istorijoje tarp visų “Pasaulio serijų” dalyvių.


LBA prezidentu išrinktas Virmidas Neverauskas
2018 05 14

Gegužės 13 d. įvykusiame Lietuvos beisbolo asociacijos suvažiavime asociacijos prezidentu išrinktas 54-uosius metus einantis vilnietis beisbolo treneris, beisbolo klubo „Vilnius“ pirmininkas Virmidas Neverauskas.

V. Neverauskas rinkimus laimėjo nežymia balsų persvara prieš kitą kandidatą - 45...
Skaityti

Lietuvos beisbolo klubai pradeda pasiruošimą naujam sezonui
2018 04 24

Kauno „Lituanica“ balandžio 27-29 dienomis dalyvaus „Minsko taurės“ turnyre. Be kauniečių čia dar rungtyniaus BK „Minskas“, Maskvos „Moskvič“ ir Kirovogrado „Biatechnkom“ beisbolininkai.

Praėjusį savaitgalį Minske dvejas draugiškas rungtynes su vietos beisbolininkais žaidė Utenos „Titanai“. P...
Skaityti

Paaiškėjo Lietuvos komandų varžovai 2018 metų Europos turnyruose
2018 01 22

Lietuvos beisbolo rinktinė birželio 29 – liepos 1 d. dienomis Austrijoje mače iki 3 pergalių su šeimininkų komanda kovos dėl kelialapio į 2018 metų Europos čempionatą.

2018 metų Europos klubinių komandų turnyruose rungtyniaus tik Kauno „Lituanica“. Kauno komanda birželio 11-17 d. dalyvaus Fed...
Skaityti

Gruodžio 2 dieną sezono uždarymo šventėje bus apdovanoti 2017 metų geriausieji
2017 11 28

2017 metų Lietuvos beisbolo sezono uždarymo šventėje gruodžio 2 dieną 13 val. Baltupių progimnazijoje Didlaukio g. 23 Vilniuje bus apdovanoti geriausieji jaunieji beisbolininkai.

Vaikų (iki 12 metų) amžiaus grupė
Geriausias metikas – Nedas Bukauskas
Geriausias atmušėjas – N...
Skaityti

Vilniaus mokyklų sporto šventė
2017 11 14

Praėjusį sekmadienį Vilniuje „Sportimos“ arenoje įvyko pirmoji Vilniaus mokyklų šventė, kurioje dalyvavo 19 mokyklų, virš pusės tūkstančio dalyvių, išbandžiusių ir susipažinusių su 15 sporto šakų. Šventėje dalyvavo ir Vilniaus beisbolo klubas „Vilnius“, supažindinęs jaunuosius vilniečius su beisbolo...
Skaityti

2017 11 13 - Andrius ir beisbolas
2017 11 13 - LBA prezidiumo posėdis
2017 10 24 - Edvardo Matusevičiaus 2017 metų sezonas
2017 10 19 - Vilniaus sporto festivalis - 2017
2017 10 19 - WBSC kongresas
2017 10 10 - 15min.lt studijoje apsilankęs Dovydas Neverauskas apie sezoną MLB: „Klubas tikrino, ko gali tikėtis iš manęs kitais metais“
2017 10 01 - Atvirą Lietuvos beisbolo čempionatą laimėjo Minsko Minsko komanda
2017 09 27 - Lietuvos jaunučių ir vaikų beisbolo pirmenybes laimėjo Kauno SM „Tauras“ komandos
2017 09 27 - Atviro Lietuvos beisbolo čempionato bronzos medalius iškovojo „Vilnius“
2017 09 25 - Atviro Lietuvos beisbolo čempionato finale 2:0 pirmauja Minsko beisbolininkai
2017 09 20 - Lietuvos beisbolininkai pasiekimais tarptautinėje arenoje atsilieka tik nuo krepšininkų
2017 09 04 - Lietuvos beisbolo lygoje paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros
2017 09 04 - Domas Jacevičius tapo Norvegijos čempionu
2017 08 08 - Europos jaunimo čempionatą Lietuvos rinktinė pradėjo dviem pralaimėjimais
2017 07 29 - Žingsnis link olimpinių žaidynių
Naujienų archyvas
Nuorodos

Europos B grupės čempionato transliacijos ir vaizdo įrašai
LBL 2018 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
U23 European Baseball Championship 2017
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball