Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.lt"Geležinio vilko" taurę laimėjo Latvijos rinktinė
2006 08 31


Rugpjūčio 26 d. Algirdo bataliono futbolo stadione (Rukla), bei Jonavos miesto centriniame stadione, ketvirtą kartą „Geležinio vilko taurės“ turnyras.
Turnyre dalyvavo 3 komandos: Jonavos sporto klubas „Ruklos vilkas“, Latvijos beisbolo rinktinė bei „Keila“ (Estija).
Paskutiniu momentu turnyre atsisakė dalyvauti Vilniaus „Žaibas“. Todėl sumažėjus komandų skaičiui, turnyras įvyko per vieną dieną.
JSK BK „Ruklos vilkas“ – Latvija
„Ruklos vilkas“ žaidėjai ne pirma karta susiduria su Latvijos beisbolininkais. Jau nuo 2003 metų jie dalyvauja įvairiuose turnyruose, kur žaidžia tarpusavyje, tačiau su Latvijos beisbolo rinktine, Latvijos žaista pirmą kartą. Latvijos beisbolo rinktinę sudarė žaidėjai iš Rygos BK „Ryga“, Baldonės BBB, Siguldos YMCA.
Prieš rungtynes abi komandos buvo nusiteikusios rimtai kovai. 1-ą kėlinį Latvijos komanda pradėjo kovingai nusiteikusi ir atsinešė viena tašką. Tuo metu „Ruklos vilkas“ buvo „išvytas iš aikštelės be taškų“. 2-ame kėlinyje Latvijos rinktinė sugebėjo atsinešt net 3 taškus, tačiau „Ruklos vilkas“ atrado savo žaidimą ir pelnė 6 taškus. Į 3-iame kėliny latvių pelnytą 1 tašką, „Ruklos vilkas” atsakė penkiais.
Ketvirtame Latvijos beisbolininkai pelnė 2 taškus, o „Ruklos vilkas“ užmigęs ant laurų nepelnė nė taško.
Tuo pasinaudoja Latvijos žaidėjai ir turėdami net 2 autus, per 5-ą kėlinį pelnė 5 taškus ir įsiveržia į priekį 1 taško skirtumų, o „Ruklos vilkas“ per paskutinius 3 kėlinius nesėkmingai bandė pasivyti priešininkus, o Latvijos žaidėjai taip pat nebesugebėjo padidinti skirtumo ir varžybos baigėsi 12:11 Latvijos beisbolininkų naudai.
Latvija – BK „Keila“ (Estija)
Estijos beisbolininkai, pasinaudodami Latvijos komandos klaidomis sugebėjo per pirmą kėlinį pelnyti net 4 taškus, tačiau patys nesugebėjo susitvarkyti gynyboje, ko pasėkoje latviai parnešė tai pat 4 taškus.
Antrą kėlinį 1:0 laimėjo latviai, tačiau trečiame estai rezultatą išlygino. Ketvirtame Latvijos rinktinė pelnė 4 taškus. Penktame kėlinyje abi komandos pelnė po tašką, šeštame – “Keila” sumažino skirtumą iki 2. Lemiamas buvo 7-as kėlinys. Estijos žaidėjas pelno 1 tašką, sumažindamas atsilikimą iki minumumo. Estai turi 2 autus, ir žaidėją 1-oje bazėje, bet Estijos žaidėjui nevykusiai atmušus kamuoliuką, Latvijos beisbolininkas pagauna jį ore ir tai trečias autas. 9:8 rungtynes laimi Latvija.
2 pergalės iš eilės, Latvijos stovykloje didelė šventė. Latvijos beisbolo rinktinė laimi pereinamąją „Geležinio vilko taurę.
BK „Keila – JSK BK „Ruklos vilkas“
Pirmą kėlinį 2:0 laimi Estijos beisbolininkai. Antrame „Ruklos vilkas“ nors ir sunkiai, bet pralaužė ledus ir pelnė 1 tašką, o žaidžiant gynyboje, neleido Estijos žaidėjams net patekti į 1-ą bazę. Trečio kėlinio metu „Ruklos vilkas“ įsibėgėjąs pelno 4 taškus, o vienintelis Estijos žaidėjas sugebėjęs papulti į kvadratą, buvo sustabdytas 3-ioje bazėje. Per ketvirtą ir penktą kėlinius nė vienai komandai nepavyko pelnyti taškų.
6-ame kėlinyje Estijos beisbolininkai privertė sunerimti „Ruklos vilko“ komanda, nes pelnė net 2 taškus, į ką „Ruklos vilkas“ atsakė nevykusiu puolimų, kur autai žaidėjams buvo padaryti ore.
Septintame kėlinyje „Ruklos vilkas“ padidina pervarą iki 2 taškų, tačiau estai kovojo iki galo. Pirmasis Estijos komandos puolėjas palieka aikšte po auto iš oro. Antrasis puolėjas, pasinaudodamas lietuvių klaidomis pelno 1 tašką ir sumažina skirtumą iki minimumo. Trečiasis puolėjas autuojamas iš oro, o ketvirtasis puolėjas patenka į 1 bazę ir sugeba pavogti antrą. Padėtis „Ruklos vilkui“ grėsminga, bet penktam Estijos puolėjui, po ginčytino trečio straiko skiriamas straikautas ir „Ruklos vilkas“ laimi varžybas 6:5, iškovodamas 2-ą vietą beisbolo turnyre.
Suvedus visus statistinius duomenis paaiškėja ir geriausi žaidėjai.
Geriausias gaudytojas - Kadastik Reigo (“Keila”).
Geriausias metikas - Samoilovs Alvils (Latvija).
Geriausias gynėjas - Ebel Ilgvars (Latvija).
Naudingiausias žaidėjas - Bertins Kristaps (Latvija).
Nuoširdžiai norėtume padėkoti ir turnyro organizatoriams: Lietuvos kariuomenės sporto klubui, Jonavos sporto klubui "Ruklos vilkas", Algirdo bataliono vadovybei.
Ir žinoma nuoširdus AČIŪ mūsų rėmėjams:
UAB "Jonavos hidrotechnika", UAB "Jonsta", UAB "Po stogu", Lietuvos beisbolo asociacijai ir ypač viceprezidentui Raimundui Kalantai.

Belieka laukti, jubiliejinio 5-ojo turnyro sekančiais metais, ir manyti, kad komandų ir gražių žaidybinių akimirkų bus daugiau nei šiemet.

http://www.ruklabk.lt/


Lietuvos jaunimo čempionatą laimėjo BK „Vilnius“
2017 06 23

Birželio 23 dieną, ketvirtadienį, baigėsi 2017 metų Lietuvos pirmasis jaunimo iki 23 metų beisbolo čempionatas. Lemiamose trečiose finalo rungtynėse Kaune BK „Vilnius“ 17:14 įveikė reguliaraus sezono...
Skaityti

Kauno „Lituanica“ pateko Europos federacijų taurės turnyro finalą
2017 06 17

Lietuvos čempionė Kauno „Lituanica“ šią savaitę su labai pajėgiais varžovais rungtyniauja Europos federacijų taurės atrankos turnyre Švedijos sostinėje Stokholme.

„Lituanica“ pirmadienį pirmosiose rungtynėse 4:12 nusileido triskart Didžiosios Britanijos Nacionalinės lygos čempionams „London M...
Skaityti

Teisėjai iš Vilniaus surengė seminarą Rusijoje, Iževsko mieste
2017 06 07

Pakviesti Rusijos beisbolo federacijos ir gavę Europos beisbolo konfederacijos pritarimą, vilniečiai teisėjai Žilvinas Bareika ir Arnoldas Ramanauskas surengė beisbolo teisėjų seminarą Rusijos mieste Iževske, Udmurtijos Respublikos sostinėje.

Seminaras buvo sudėtinė dalis sporto festivalio, k...
Skaityti

Lietuvos beisbolo asociacijos prezidiumo ir techninės komisijos posėdžiai
2017 05 08

2017 m. gegužės 6 d. Vilniuje įvyko LBA prezidiumo posėdis, kuriame patvirtinta LBA suvažiavimo data, vieta ir darbotvarkė. LBA suvažiavimas įvyks 2017 m. birželio 21 d. 15 val. Žemaitės g. 6 Vilniuje. Aptarti kiti aktualūs klausimai.

Prezidiumo posėdyje išrinkta LBA Techninė komisija. Jos na...
Skaityti

Marius Balandis pradėjo sezoną JAV
2016 04 29

Marius Balandis šį sezoną startavo JAV St. Laurence mokyklos komandoje. Vienas iš Lietuvos jaunųjų beisbolo talentų (Lietuvos beisbolo vyrų rinktinės bei jaunių iki 23 metų rinktinės narys), tvirtai žengia į priekį savo svajonės link. Išvykęs 2016 metų ankstyvą pavasarį į JAV, TOP TIER beisbolo akad...
Skaityti

2017 04 25 - Dovydas Neverauskas debiutavo MLB lygoje
2017 04 11 - Edvardas Matusevičius - Vokietijos bundeslygos savaitės žaidėjas
2017 04 06 - Pasaulio šalių beisbolo reitinge Lietuva - 38 vietoje
2017 03 28 - 2017 metų Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas
2017 03 08 - Beisbolo teisėjų kursai pradedantiesiems
2017 02 19 - Baltijos ir Rytų šalių akademija
2017 01 27 - Paaiškėjo Lietuvos rinktinių varžovai 2017 metų Europos čempionatuose
2017 01 16 - Lietuvos vyrų ir jaunimo rinktinės pradėjo pasiruošimą Europos čempionatams
2017 01 16 - Tarptautinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“ 2016
2016 12 19 - „2016 metų lietuvos beisbolo žvaigždė“
2016 12 19 - Kalėdinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“
2016 12 08 - 15min.lt: „Vilniaus savivaldybė rado stadioną beisbolui – apleistą, su benamiais ir brangų“
2016 11 29 - Sezono uždarymo akimirkos
2016 11 13 - Lietuvos beisbolo sezono uždarymas - lapkričio 26 dieną Vilniuje
2016 11 08 - 15min.lt: „Džiugi žinia Lietuvos beisbolui: lietuvis pirmąkart pateko į pagrindinę MLB komandos sudėtį“
Naujienų archyvas
Nuorodos

LBL 2017 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
U23 European Baseball Championship 2017
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball