Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

EmailPitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.lt"Geležinio vilko" taurę laimėjo Latvijos rinktinė
2006 08 31


Rugpjūčio 26 d. Algirdo bataliono futbolo stadione (Rukla), bei Jonavos miesto centriniame stadione, ketvirtą kartą „Geležinio vilko taurės“ turnyras.
Turnyre dalyvavo 3 komandos: Jonavos sporto klubas „Ruklos vilkas“, Latvijos beisbolo rinktinė bei „Keila“ (Estija).
Paskutiniu momentu turnyre atsisakė dalyvauti Vilniaus „Žaibas“. Todėl sumažėjus komandų skaičiui, turnyras įvyko per vieną dieną.
JSK BK „Ruklos vilkas“ – Latvija
„Ruklos vilkas“ žaidėjai ne pirma karta susiduria su Latvijos beisbolininkais. Jau nuo 2003 metų jie dalyvauja įvairiuose turnyruose, kur žaidžia tarpusavyje, tačiau su Latvijos beisbolo rinktine, Latvijos žaista pirmą kartą. Latvijos beisbolo rinktinę sudarė žaidėjai iš Rygos BK „Ryga“, Baldonės BBB, Siguldos YMCA.
Prieš rungtynes abi komandos buvo nusiteikusios rimtai kovai. 1-ą kėlinį Latvijos komanda pradėjo kovingai nusiteikusi ir atsinešė viena tašką. Tuo metu „Ruklos vilkas“ buvo „išvytas iš aikštelės be taškų“. 2-ame kėlinyje Latvijos rinktinė sugebėjo atsinešt net 3 taškus, tačiau „Ruklos vilkas“ atrado savo žaidimą ir pelnė 6 taškus. Į 3-iame kėliny latvių pelnytą 1 tašką, „Ruklos vilkas” atsakė penkiais.
Ketvirtame Latvijos beisbolininkai pelnė 2 taškus, o „Ruklos vilkas“ užmigęs ant laurų nepelnė nė taško.
Tuo pasinaudoja Latvijos žaidėjai ir turėdami net 2 autus, per 5-ą kėlinį pelnė 5 taškus ir įsiveržia į priekį 1 taško skirtumų, o „Ruklos vilkas“ per paskutinius 3 kėlinius nesėkmingai bandė pasivyti priešininkus, o Latvijos žaidėjai taip pat nebesugebėjo padidinti skirtumo ir varžybos baigėsi 12:11 Latvijos beisbolininkų naudai.
Latvija – BK „Keila“ (Estija)
Estijos beisbolininkai, pasinaudodami Latvijos komandos klaidomis sugebėjo per pirmą kėlinį pelnyti net 4 taškus, tačiau patys nesugebėjo susitvarkyti gynyboje, ko pasėkoje latviai parnešė tai pat 4 taškus.
Antrą kėlinį 1:0 laimėjo latviai, tačiau trečiame estai rezultatą išlygino. Ketvirtame Latvijos rinktinė pelnė 4 taškus. Penktame kėlinyje abi komandos pelnė po tašką, šeštame – “Keila” sumažino skirtumą iki 2. Lemiamas buvo 7-as kėlinys. Estijos žaidėjas pelno 1 tašką, sumažindamas atsilikimą iki minumumo. Estai turi 2 autus, ir žaidėją 1-oje bazėje, bet Estijos žaidėjui nevykusiai atmušus kamuoliuką, Latvijos beisbolininkas pagauna jį ore ir tai trečias autas. 9:8 rungtynes laimi Latvija.
2 pergalės iš eilės, Latvijos stovykloje didelė šventė. Latvijos beisbolo rinktinė laimi pereinamąją „Geležinio vilko taurę.
BK „Keila – JSK BK „Ruklos vilkas“
Pirmą kėlinį 2:0 laimi Estijos beisbolininkai. Antrame „Ruklos vilkas“ nors ir sunkiai, bet pralaužė ledus ir pelnė 1 tašką, o žaidžiant gynyboje, neleido Estijos žaidėjams net patekti į 1-ą bazę. Trečio kėlinio metu „Ruklos vilkas“ įsibėgėjąs pelno 4 taškus, o vienintelis Estijos žaidėjas sugebėjęs papulti į kvadratą, buvo sustabdytas 3-ioje bazėje. Per ketvirtą ir penktą kėlinius nė vienai komandai nepavyko pelnyti taškų.
6-ame kėlinyje Estijos beisbolininkai privertė sunerimti „Ruklos vilko“ komanda, nes pelnė net 2 taškus, į ką „Ruklos vilkas“ atsakė nevykusiu puolimų, kur autai žaidėjams buvo padaryti ore.
Septintame kėlinyje „Ruklos vilkas“ padidina pervarą iki 2 taškų, tačiau estai kovojo iki galo. Pirmasis Estijos komandos puolėjas palieka aikšte po auto iš oro. Antrasis puolėjas, pasinaudodamas lietuvių klaidomis pelno 1 tašką ir sumažina skirtumą iki minimumo. Trečiasis puolėjas autuojamas iš oro, o ketvirtasis puolėjas patenka į 1 bazę ir sugeba pavogti antrą. Padėtis „Ruklos vilkui“ grėsminga, bet penktam Estijos puolėjui, po ginčytino trečio straiko skiriamas straikautas ir „Ruklos vilkas“ laimi varžybas 6:5, iškovodamas 2-ą vietą beisbolo turnyre.
Suvedus visus statistinius duomenis paaiškėja ir geriausi žaidėjai.
Geriausias gaudytojas - Kadastik Reigo (“Keila”).
Geriausias metikas - Samoilovs Alvils (Latvija).
Geriausias gynėjas - Ebel Ilgvars (Latvija).
Naudingiausias žaidėjas - Bertins Kristaps (Latvija).
Nuoširdžiai norėtume padėkoti ir turnyro organizatoriams: Lietuvos kariuomenės sporto klubui, Jonavos sporto klubui "Ruklos vilkas", Algirdo bataliono vadovybei.
Ir žinoma nuoširdus AČIŪ mūsų rėmėjams:
UAB "Jonavos hidrotechnika", UAB "Jonsta", UAB "Po stogu", Lietuvos beisbolo asociacijai ir ypač viceprezidentui Raimundui Kalantai.

Belieka laukti, jubiliejinio 5-ojo turnyro sekančiais metais, ir manyti, kad komandų ir gražių žaidybinių akimirkų bus daugiau nei šiemet.

http://www.ruklabk.lt/


2017 metų Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas
2017 03 28

Pasibaigė 2017 metų atviras Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas, kuriame dalyvavo 8 komandos. Finalinio ketverto turnyras vyko Radviliškio sporto arenoje. Pirmąją vietą iškovojo Kauno komanda, antrąją užėmė Radviliškio, trečiąją - Vilniaus, ketvirtąją - Bresto jaunieji beisbolininkai.

...
Skaityti

Beisbolo teisėjų kursai pradedantiesiems
2017 03 08

Kviečiame 15-22 metų amžiaus jaunimą į „Beisbolo teisėjų paruošimo pradedantiems kursus“ Vilniuje. Kursus sudarys teorinė ir praktinė dalis. Teorinė dalis vyks š.m. kovo 25 d. 11-15 val. Žemaitės g. 6, Kūno kultūros ir sporto departamente prie LRV, Vilniuje. Kursus ves Lietuvos beisbolo asociacijos ...
Skaityti

Baltijos ir Rytų šalių akademija
2017 02 19

Jau metus laiko buvo bendraujama ir diskutuojama su aplinkinių šalių Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Ukrainos, Moldovos, Estijos federacijomis, klubais, treneriais, dėl geriausių jaunučių, jaunių žaidėjų tobulėjimo ir bendrų projektų. Sulaukus pritarimo iš šių šalių buvo sukurtas planas 2017 metams...
Skaityti

Paaiškėjo Lietuvos rinktinių varžovai 2017 metų Europos čempionatuose
2017 01 27

2017 m. Europos beisbolo čempionatuose dalyvaus 3 Lietuvos rinktinės.

Lietuvos vyrų beisbolo rinktinė liepos 24-30 d. Lenkijos Miejska Gorkoje (Lenkija) dalyvaus Europos B grupės čempionate kartu su Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos, Lenkijos ir Slovakijos komandomis. Į Vokietijoje 2018 metų Eu...
Skaityti

Lietuvos vyrų ir jaunimo rinktinės pradėjo pasiruošimą Europos čempionatams
2017 01 16

Lietuvos vyrų ir jaunimo (iki 23 metų) beisbolo rinktinės pradėjo pasiruošimą liepos 24-30 d. Lenkijoje ir Serbijoje vyksiančiam Europos B grupės čempionatui ir rugpjūčio 7-13 d. Čekijos Brno mieste – Europos jaunimo čempionatui.

Gruodžio 27 ir 29 dienomis pagal asmeninius pakvietimus pakvies...
Skaityti

2017 01 16 - Tarptautinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“ 2016
2016 12 19 - „2016 metų lietuvos beisbolo žvaigždė“
2016 12 19 - Kalėdinis beisbolo turnyras „Vilniaus taurė“
2016 12 08 - 15min.lt: „Vilniaus savivaldybė rado stadioną beisbolui – apleistą, su benamiais ir brangų“
2016 11 29 - Sezono uždarymo akimirkos
2016 11 13 - Lietuvos beisbolo sezono uždarymas - lapkričio 26 dieną Vilniuje
2016 11 08 - 15min.lt: „Džiugi žinia Lietuvos beisbolui: lietuvis pirmąkart pateko į pagrindinę MLB komandos sudėtį“
2016 11 03 - MLB čempionatą po 108 metų pertraukos laimėjo „Chicago Cubs“
2016 10 25 - Šiandien - pirmosios MLB „Pasaulio serijų“ rungtynės
2016 10 13 - 15min.lt: „Gėda: pasaulį stebinantys Lietuvos beisbolininkai namuose liko be vienintelės aikštės“
2016 09 27 - Lietuvos čempionatą laimėjo Kauno „Lituanica“
2016 09 20 - Lietuvos čempionato bronzos medalius iškovojo Vilniaus „Sporto vilkai“
2016 09 13 - Lietuvos beisbolo lygos pusfinaliai
2016 09 10 - Apdovanota 2016 m. Europos jaunimo U21 beisbolo čempionato III vietos laimėtoja Lietuvos jaunimo U21 beisbolo rinktinė
2016 08 16 - Pasaulio šalių beisbolo reitinge Lietuva pakilo į 35 vietą
Naujienų archyvas
Nuorodos

LBL 2015 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Vėtra Utena
MiLB (Dovydas Neverauskas)
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball