Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.lt"Geležinio vilko" taurę laimėjo Latvijos rinktinė
2006 08 31


Rugpjūčio 26 d. Algirdo bataliono futbolo stadione (Rukla), bei Jonavos miesto centriniame stadione, ketvirtą kartą „Geležinio vilko taurės“ turnyras.
Turnyre dalyvavo 3 komandos: Jonavos sporto klubas „Ruklos vilkas“, Latvijos beisbolo rinktinė bei „Keila“ (Estija).
Paskutiniu momentu turnyre atsisakė dalyvauti Vilniaus „Žaibas“. Todėl sumažėjus komandų skaičiui, turnyras įvyko per vieną dieną.
JSK BK „Ruklos vilkas“ – Latvija
„Ruklos vilkas“ žaidėjai ne pirma karta susiduria su Latvijos beisbolininkais. Jau nuo 2003 metų jie dalyvauja įvairiuose turnyruose, kur žaidžia tarpusavyje, tačiau su Latvijos beisbolo rinktine, Latvijos žaista pirmą kartą. Latvijos beisbolo rinktinę sudarė žaidėjai iš Rygos BK „Ryga“, Baldonės BBB, Siguldos YMCA.
Prieš rungtynes abi komandos buvo nusiteikusios rimtai kovai. 1-ą kėlinį Latvijos komanda pradėjo kovingai nusiteikusi ir atsinešė viena tašką. Tuo metu „Ruklos vilkas“ buvo „išvytas iš aikštelės be taškų“. 2-ame kėlinyje Latvijos rinktinė sugebėjo atsinešt net 3 taškus, tačiau „Ruklos vilkas“ atrado savo žaidimą ir pelnė 6 taškus. Į 3-iame kėliny latvių pelnytą 1 tašką, „Ruklos vilkas” atsakė penkiais.
Ketvirtame Latvijos beisbolininkai pelnė 2 taškus, o „Ruklos vilkas“ užmigęs ant laurų nepelnė nė taško.
Tuo pasinaudoja Latvijos žaidėjai ir turėdami net 2 autus, per 5-ą kėlinį pelnė 5 taškus ir įsiveržia į priekį 1 taško skirtumų, o „Ruklos vilkas“ per paskutinius 3 kėlinius nesėkmingai bandė pasivyti priešininkus, o Latvijos žaidėjai taip pat nebesugebėjo padidinti skirtumo ir varžybos baigėsi 12:11 Latvijos beisbolininkų naudai.
Latvija – BK „Keila“ (Estija)
Estijos beisbolininkai, pasinaudodami Latvijos komandos klaidomis sugebėjo per pirmą kėlinį pelnyti net 4 taškus, tačiau patys nesugebėjo susitvarkyti gynyboje, ko pasėkoje latviai parnešė tai pat 4 taškus.
Antrą kėlinį 1:0 laimėjo latviai, tačiau trečiame estai rezultatą išlygino. Ketvirtame Latvijos rinktinė pelnė 4 taškus. Penktame kėlinyje abi komandos pelnė po tašką, šeštame – “Keila” sumažino skirtumą iki 2. Lemiamas buvo 7-as kėlinys. Estijos žaidėjas pelno 1 tašką, sumažindamas atsilikimą iki minumumo. Estai turi 2 autus, ir žaidėją 1-oje bazėje, bet Estijos žaidėjui nevykusiai atmušus kamuoliuką, Latvijos beisbolininkas pagauna jį ore ir tai trečias autas. 9:8 rungtynes laimi Latvija.
2 pergalės iš eilės, Latvijos stovykloje didelė šventė. Latvijos beisbolo rinktinė laimi pereinamąją „Geležinio vilko taurę.
BK „Keila – JSK BK „Ruklos vilkas“
Pirmą kėlinį 2:0 laimi Estijos beisbolininkai. Antrame „Ruklos vilkas“ nors ir sunkiai, bet pralaužė ledus ir pelnė 1 tašką, o žaidžiant gynyboje, neleido Estijos žaidėjams net patekti į 1-ą bazę. Trečio kėlinio metu „Ruklos vilkas“ įsibėgėjąs pelno 4 taškus, o vienintelis Estijos žaidėjas sugebėjęs papulti į kvadratą, buvo sustabdytas 3-ioje bazėje. Per ketvirtą ir penktą kėlinius nė vienai komandai nepavyko pelnyti taškų.
6-ame kėlinyje Estijos beisbolininkai privertė sunerimti „Ruklos vilko“ komanda, nes pelnė net 2 taškus, į ką „Ruklos vilkas“ atsakė nevykusiu puolimų, kur autai žaidėjams buvo padaryti ore.
Septintame kėlinyje „Ruklos vilkas“ padidina pervarą iki 2 taškų, tačiau estai kovojo iki galo. Pirmasis Estijos komandos puolėjas palieka aikšte po auto iš oro. Antrasis puolėjas, pasinaudodamas lietuvių klaidomis pelno 1 tašką ir sumažina skirtumą iki minimumo. Trečiasis puolėjas autuojamas iš oro, o ketvirtasis puolėjas patenka į 1 bazę ir sugeba pavogti antrą. Padėtis „Ruklos vilkui“ grėsminga, bet penktam Estijos puolėjui, po ginčytino trečio straiko skiriamas straikautas ir „Ruklos vilkas“ laimi varžybas 6:5, iškovodamas 2-ą vietą beisbolo turnyre.
Suvedus visus statistinius duomenis paaiškėja ir geriausi žaidėjai.
Geriausias gaudytojas - Kadastik Reigo (“Keila”).
Geriausias metikas - Samoilovs Alvils (Latvija).
Geriausias gynėjas - Ebel Ilgvars (Latvija).
Naudingiausias žaidėjas - Bertins Kristaps (Latvija).
Nuoširdžiai norėtume padėkoti ir turnyro organizatoriams: Lietuvos kariuomenės sporto klubui, Jonavos sporto klubui "Ruklos vilkas", Algirdo bataliono vadovybei.
Ir žinoma nuoširdus AČIŪ mūsų rėmėjams:
UAB "Jonavos hidrotechnika", UAB "Jonsta", UAB "Po stogu", Lietuvos beisbolo asociacijai ir ypač viceprezidentui Raimundui Kalantai.

Belieka laukti, jubiliejinio 5-ojo turnyro sekančiais metais, ir manyti, kad komandų ir gražių žaidybinių akimirkų bus daugiau nei šiemet.

http://www.ruklabk.lt/


Lietuvos beisbolininkai pasiekimais tarptautinėje arenoje atsilieka tik nuo krepšininkų
2017 09 20

Tarptautinės beisbolo ir softbolo konfederacijos (WBSC) paskelbtame pasaulio šalių beisbolo reitinge Lietuva po pergalės Europos B grupės čempionate Lenkijoje iš 38-osios vietos pakilo į 33-iąją. Tiek aukštai pasauliniame reitinge Lietuva dar nebuvo užkopusi. Reitingo lyderių šešetukas išliko nepaki...
Skaityti

Lietuvos beisbolo lygoje paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros
2017 09 04

Atviro Lietuvos beisbolo čempionato reguliariajame sezone liko sužaisti tris rungtynes, bet nepriklausomai nuo jų baigties visų komandų užimtos vietos jau aiškios. Pirmąją vietą jau anksčiau užsitikrinę Minsko beisbolininkai lau...
Skaityti

Domas Jacevičius tapo Norvegijos čempionu
2017 09 04

Šiais metais net 7 lietuviai rungtyniavo ar buvo registruoti Norvegijos beisbolo lygos (Eliteserien) klubuose.

Geriausiai sekėsi Domui Jacevičiui, atstovavusiam daugkartiniams Norvegijos čempionams „Oslo Pretenders“. Domo komanda eilinį kartą laimėjo Norvegijos čempionatą, iškovojusi 13 per...
Skaityti

Europos jaunimo čempionatą Lietuvos rinktinė pradėjo dviem pralaimėjimais
2017 08 08

Vakar Čekijoje, Slovakijoje ir Austrijoje prasidėjo Europos jaunimo beisbolo čempionatas, kuriame dalyvavo 16 rinktinių, suskirstytų į 4 pogrupius. Pirmą kartą čempionate dalyvauja 23 metų ir jaunesni beisbolininkai. Priminsime, kad pernai Izraelyje vykusiame paskutiniame Europos jaunimo iki 21 metų...
Skaityti

Žingsnis link olimpinių žaidynių
2017 07 29Prieš 95 metus Steponas Darius į Lietuvą tarp kitų sporto šakų atvežė ir beisbolą, kuriam, te neįsižeidžia krepšinio ir pan. gerbėjai, skyrė didžiausią dėmesį.Skaityti

2017 07 28 - PIRMYN, LIETUVIAI!
2017 07 27 - Po 3 pergalių Lietuvos beisbolo rinktinė nusileido ukrainiečiams (Vaizdo įrašas)
2017 07 26 - Europos čempionate istorinė pergalė - Lietuvos beisbolininkai nugalėjo Rusiją (Vaizdo įrašas)
2017 07 25 - Antroji Lietuvos rinktinės pergalė Europos čempionate (Vaizdo įrašas)
2017 07 24 - Europos čempionato starte Lietuva po atkaklios kovos įveikė Baltarusiją (Vaizdo įrašas)
2017 07 24 - Lietuvos jaunučių rinktinė Europos čempionate liko dešimta
2017 06 23 - Lietuvos jaunimo čempionatą laimėjo BK „Vilnius“
2017 06 17 - Kauno „Lituanica“ pateko Europos federacijų taurės turnyro finalą
2017 06 07 - Teisėjai iš Vilniaus surengė seminarą Rusijoje, Iževsko mieste
2017 05 08 - Lietuvos beisbolo asociacijos prezidiumo ir techninės komisijos posėdžiai
2016 04 29 - Marius Balandis pradėjo sezoną JAV
2017 04 25 - Dovydas Neverauskas debiutavo MLB lygoje
2017 04 11 - Edvardas Matusevičius - Vokietijos bundeslygos savaitės žaidėjas
2017 04 06 - Pasaulio šalių beisbolo reitinge Lietuva - 38 vietoje
2017 03 28 - 2017 metų Lietuvos vaikų beisbolo žiemos čempionatas
Naujienų archyvas
Nuorodos

Europos B grupės čempionato transliacijos ir vaizdo įrašai
LBL 2017 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
U23 European Baseball Championship 2017
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball