Naujienos

English Version

Naujienos
Čempionatas
Rinktinė
Interlyga
Beisbolas Lietuvoje
Europos beisbolas
Pasaulio beisbolas
Istorija
Asociacija
Taisyklės

Email


Verus

Pitch In For Baseball
Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.lt"Geležinio vilko" taurę laimėjo Latvijos rinktinė
2006 08 31


Rugpjūčio 26 d. Algirdo bataliono futbolo stadione (Rukla), bei Jonavos miesto centriniame stadione, ketvirtą kartą „Geležinio vilko taurės“ turnyras.
Turnyre dalyvavo 3 komandos: Jonavos sporto klubas „Ruklos vilkas“, Latvijos beisbolo rinktinė bei „Keila“ (Estija).
Paskutiniu momentu turnyre atsisakė dalyvauti Vilniaus „Žaibas“. Todėl sumažėjus komandų skaičiui, turnyras įvyko per vieną dieną.
JSK BK „Ruklos vilkas“ – Latvija
„Ruklos vilkas“ žaidėjai ne pirma karta susiduria su Latvijos beisbolininkais. Jau nuo 2003 metų jie dalyvauja įvairiuose turnyruose, kur žaidžia tarpusavyje, tačiau su Latvijos beisbolo rinktine, Latvijos žaista pirmą kartą. Latvijos beisbolo rinktinę sudarė žaidėjai iš Rygos BK „Ryga“, Baldonės BBB, Siguldos YMCA.
Prieš rungtynes abi komandos buvo nusiteikusios rimtai kovai. 1-ą kėlinį Latvijos komanda pradėjo kovingai nusiteikusi ir atsinešė viena tašką. Tuo metu „Ruklos vilkas“ buvo „išvytas iš aikštelės be taškų“. 2-ame kėlinyje Latvijos rinktinė sugebėjo atsinešt net 3 taškus, tačiau „Ruklos vilkas“ atrado savo žaidimą ir pelnė 6 taškus. Į 3-iame kėliny latvių pelnytą 1 tašką, „Ruklos vilkas” atsakė penkiais.
Ketvirtame Latvijos beisbolininkai pelnė 2 taškus, o „Ruklos vilkas“ užmigęs ant laurų nepelnė nė taško.
Tuo pasinaudoja Latvijos žaidėjai ir turėdami net 2 autus, per 5-ą kėlinį pelnė 5 taškus ir įsiveržia į priekį 1 taško skirtumų, o „Ruklos vilkas“ per paskutinius 3 kėlinius nesėkmingai bandė pasivyti priešininkus, o Latvijos žaidėjai taip pat nebesugebėjo padidinti skirtumo ir varžybos baigėsi 12:11 Latvijos beisbolininkų naudai.
Latvija – BK „Keila“ (Estija)
Estijos beisbolininkai, pasinaudodami Latvijos komandos klaidomis sugebėjo per pirmą kėlinį pelnyti net 4 taškus, tačiau patys nesugebėjo susitvarkyti gynyboje, ko pasėkoje latviai parnešė tai pat 4 taškus.
Antrą kėlinį 1:0 laimėjo latviai, tačiau trečiame estai rezultatą išlygino. Ketvirtame Latvijos rinktinė pelnė 4 taškus. Penktame kėlinyje abi komandos pelnė po tašką, šeštame – “Keila” sumažino skirtumą iki 2. Lemiamas buvo 7-as kėlinys. Estijos žaidėjas pelno 1 tašką, sumažindamas atsilikimą iki minumumo. Estai turi 2 autus, ir žaidėją 1-oje bazėje, bet Estijos žaidėjui nevykusiai atmušus kamuoliuką, Latvijos beisbolininkas pagauna jį ore ir tai trečias autas. 9:8 rungtynes laimi Latvija.
2 pergalės iš eilės, Latvijos stovykloje didelė šventė. Latvijos beisbolo rinktinė laimi pereinamąją „Geležinio vilko taurę.
BK „Keila – JSK BK „Ruklos vilkas“
Pirmą kėlinį 2:0 laimi Estijos beisbolininkai. Antrame „Ruklos vilkas“ nors ir sunkiai, bet pralaužė ledus ir pelnė 1 tašką, o žaidžiant gynyboje, neleido Estijos žaidėjams net patekti į 1-ą bazę. Trečio kėlinio metu „Ruklos vilkas“ įsibėgėjąs pelno 4 taškus, o vienintelis Estijos žaidėjas sugebėjęs papulti į kvadratą, buvo sustabdytas 3-ioje bazėje. Per ketvirtą ir penktą kėlinius nė vienai komandai nepavyko pelnyti taškų.
6-ame kėlinyje Estijos beisbolininkai privertė sunerimti „Ruklos vilko“ komanda, nes pelnė net 2 taškus, į ką „Ruklos vilkas“ atsakė nevykusiu puolimų, kur autai žaidėjams buvo padaryti ore.
Septintame kėlinyje „Ruklos vilkas“ padidina pervarą iki 2 taškų, tačiau estai kovojo iki galo. Pirmasis Estijos komandos puolėjas palieka aikšte po auto iš oro. Antrasis puolėjas, pasinaudodamas lietuvių klaidomis pelno 1 tašką ir sumažina skirtumą iki minimumo. Trečiasis puolėjas autuojamas iš oro, o ketvirtasis puolėjas patenka į 1 bazę ir sugeba pavogti antrą. Padėtis „Ruklos vilkui“ grėsminga, bet penktam Estijos puolėjui, po ginčytino trečio straiko skiriamas straikautas ir „Ruklos vilkas“ laimi varžybas 6:5, iškovodamas 2-ą vietą beisbolo turnyre.
Suvedus visus statistinius duomenis paaiškėja ir geriausi žaidėjai.
Geriausias gaudytojas - Kadastik Reigo (“Keila”).
Geriausias metikas - Samoilovs Alvils (Latvija).
Geriausias gynėjas - Ebel Ilgvars (Latvija).
Naudingiausias žaidėjas - Bertins Kristaps (Latvija).
Nuoširdžiai norėtume padėkoti ir turnyro organizatoriams: Lietuvos kariuomenės sporto klubui, Jonavos sporto klubui "Ruklos vilkas", Algirdo bataliono vadovybei.
Ir žinoma nuoširdus AČIŪ mūsų rėmėjams:
UAB "Jonavos hidrotechnika", UAB "Jonsta", UAB "Po stogu", Lietuvos beisbolo asociacijai ir ypač viceprezidentui Raimundui Kalantai.

Belieka laukti, jubiliejinio 5-ojo turnyro sekančiais metais, ir manyti, kad komandų ir gražių žaidybinių akimirkų bus daugiau nei šiemet.

http://www.ruklabk.lt/


Gruodžio 2 dieną sezono uždarymo šventėje bus apdovanoti 2017 metų geriausieji
2017 11 28

2017 metų Lietuvos beisbolo sezono uždarymo šventėje gruodžio 2 dieną 13 val. Baltupių progimnazijoje Didlaukio g. 23 Vilniuje bus apdovanoti geriausieji jaunieji beisbolininkai.

Vaikų (iki 12 metų) amžiaus grupė
Geriausias metikas – Nedas Bukauskas
Geriausias atmušėjas – N...
Skaityti

Vilniaus mokyklų sporto šventė
2017 11 14

Praėjusį sekmadienį Vilniuje „Sportimos“ arenoje įvyko pirmoji Vilniaus mokyklų šventė, kurioje dalyvavo 19 mokyklų, virš pusės tūkstančio dalyvių, išbandžiusių ir susipažinusių su 15 sporto šakų. Šventėje dalyvavo ir Vilniaus beisbolo klubas „Vilnius“, supažindinęs jaunuosius vilniečius su beisbolo...
Skaityti

Andrius ir beisbolas
2017 11 13

Andrius Polikaitis žaidžia beisbolą nuo pat jaunystės. Priklausė kelioms jaunimo komandoms ir keturis metus žaidė gimnazijos beisbolo komandoje. 2016 metų pabaigoje Andrius nusprendė, kad dar ne laikas užbaigti beisbolo karjerą ir 2016-2017 sezonui buvo priimtas į Kalifornijos Politechnikos univers...
Skaityti

LBA prezidiumo posėdis
2017 11 13

Savaitgali įvyko naujos sudėties LBA prezidiumo posėdis. Jame buvo nuspręsta 2017 m. sezono uždarymą vykdyti gruodžio 2 d. Baltupių progimnazijoje Vilniuje. Čia įvyks Lietuvos beisbolo čempionato nugalėtojų ir prizininkų, geriausių visų amžiaus grupių beisbolininkų, geriausių Europos vyrų čempionato...
Skaityti

Edvardo Matusevičiaus 2017 metų sezonas
2017 10 24

Vokietijoje pasibaigė Bundeslygos beisbolo čempionatas, kurį po įtemptos kovos laimėjo Pietų diviziono nugalėtojas, bendru serijos rezultatu 3:2, Heidenheim Heideköpfe komanda, finale įveikusi Šiaurės diviziono nugalėtoją - Bonn Capitals komandą.

2017 m. Vilnietis Edvardas Matusevičius gavo k...
Skaityti

2017 10 19 - Vilniaus sporto festivalis - 2017
2017 10 19 - WBSC kongresas
2017 10 10 - 15min.lt studijoje apsilankęs Dovydas Neverauskas apie sezoną MLB: „Klubas tikrino, ko gali tikėtis iš manęs kitais metais“
2017 10 01 - Atvirą Lietuvos beisbolo čempionatą laimėjo Minsko Minsko komanda
2017 09 27 - Lietuvos jaunučių ir vaikų beisbolo pirmenybes laimėjo Kauno SM „Tauras“ komandos
2017 09 27 - Atviro Lietuvos beisbolo čempionato bronzos medalius iškovojo „Vilnius“
2017 09 25 - Atviro Lietuvos beisbolo čempionato finale 2:0 pirmauja Minsko beisbolininkai
2017 09 20 - Lietuvos beisbolininkai pasiekimais tarptautinėje arenoje atsilieka tik nuo krepšininkų
2017 09 04 - Lietuvos beisbolo lygoje paaiškėjo atkrintamųjų varžybų poros
2017 09 04 - Domas Jacevičius tapo Norvegijos čempionu
2017 08 08 - Europos jaunimo čempionatą Lietuvos rinktinė pradėjo dviem pralaimėjimais
2017 07 29 - Žingsnis link olimpinių žaidynių
2017 07 28 - PIRMYN, LIETUVIAI!
2017 07 27 - Po 3 pergalių Lietuvos beisbolo rinktinė nusileido ukrainiečiams (Vaizdo įrašas)
2017 07 26 - Europos čempionate istorinė pergalė - Lietuvos beisbolininkai nugalėjo Rusiją (Vaizdo įrašas)
Naujienų archyvas
Nuorodos

Europos B grupės čempionato transliacijos ir vaizdo įrašai
LBL 2017 statistika
CEB Tournaments
Beisbolo fanai
Bėgiai Radviliškis
Juodasis vikingas - Sporto vilkai Vilnius
Lituanica Kaunas
Sporto vilkai Vilnius
Titanai Utena
MLB (Dovydas Neverauskas)
Bundesliga (Edvardas Matusevičius)
U23 European Baseball Championship 2017
2015 PREMIER12™ Teaser

WBSC - World Baseball Softball Confederation
CEB - European Baseball Confederation
MLB - Major League Baseball
Little League Baseball