Lietuvos sporto enciklopedija

Čia galėtų būti ir Jūsų reklama. Dėl reklamos beisbolas.lt puslapyje kreipkitės info@beisbolas.lt

Lietuvos rinktinė užėmė trečiąją vietą
2004 08 06

2004 metų Europos beisbolo čempionato „B“ grupės turnyre Lenkijoje, Zory mieste, Lietuvos rinktinė šiandien, rugpjūčio 6 dieną, žaidė rungtynes dėl trečiosios vietos su Slovakija. Atsigavusi po skaudaus pralaimėjimo belgams pusfinalyje Lietuvos komanda žaidė ramiai ir antrą kartą šiame turnyre įveikė slovakus, šįkart 8:4 (rungtynėse pogrupyje – 12:4) bei užėmė trečiąją vietą.
Prieš du metus Švedijoje vykusį Europos čempionato „B“ grupės turnyrą Lietuva baigė penktoje vietoje. Taigi per du metus palypėta 2 laipteliais aukštyn. Tikėkimės to pačio ir 2006 metų Europos „B“ grupės čempionate. Beje trečiąją vietą lietuviai jau buvo iškovoję 2000 metais Slovakijoje ir 1996 metais Anglijoje.
Rungtynėse dėl trečiosios vietos Lietuvos beisbolininkai išsiveržė į priekį jau pirmame ininge (1:0). Po antrojo kėlinio rezultatas nepasikeitė. Trečiame Slovakija rezultatą išlygino (1:1). Ketvirtame ir penktame ininguose lietuviai pelnė po 2 taškus ir atitrūko (5:1). K.Stravinskas penktame ininge atmušė savo antrąjį homerun‘ą turnyre. Toliau abi komandos taškus pelnė tik septintame (2:2) ir devintame (1:1) kėliniuose, bet Lietuvos komandos persvara nuo to nesumažėjo. Galutinis rungtynių rezultatas, kaip jau minėta, buvo 8:4. Pažymėtinas geras Lietuvos komandos pitčerio A.Jacynos žaidimas.

Lietuvos jaunių rinktinė sėkmingai pabaigė Europos čempionatą
2018 07 17

Sekmadienį Italijos Groseto mieste baigėsi Europos jaunių beisbolo čempionatas

Šeštadienį Lietuvos aštuoniolikmečiai beisbolininkai varžybose dėl 7-10 vietų po pratęsimo 10:7 įveikė Didžiąją Britaniją, o sekma...
Skaityti

Lietuvos jaunių rinktinė Europos čempionate kovos dėl išlikimo
2018 07 13

Italijos Groseto mieste vykstančiame Europos jaunių (iki 18 metų) čempionate Lietuvos rinktinė kol kas rungtyniauja labai nesėkmingai. A pogrupyje pralaimėtos visos keturios rungtynės ir užimta paskutinė vieta.

Pirmadienį lietuviai Skaityti

Triuškinamas Lietuvos rinktinės pralaimėjimas ir antrosiose rungtynėse (vaizdo įrašas)
2018 07 01

Lietuvos rinktinė Vienoje beviltiškai pralaimėjo ir antrąsias Europos čempionato atrankos rungtynes prieš šeimininkę Austriją 3:25.

Rungtynių statistika:
2018-06-30 Lietuva - Austrija

Į Austrijos sostin...
Skaityti

Pirmosiose rungtynėse Lietuvos beisbolininkai Austrija nepasipriešino (vaizdo įrašas)
2018 06 30

Pirmąsias Europos čempionato atrankos rungtynėse Lietuvos beisbolininkai nusileido Austrijai net 0:10. Austrai kamuoliuką sėkmingai atmušė net 10 kartų (3 HR), lietuviai - tik 1.

2018-06-29 ...
Skaityti

Artėja svarbiausios Lietuvos beisbolos istorijoje rungtynės
2018 06 23

Kitą savaitgalį Austrijos sostinėje Vienoje Lietuvos rinktinė mače iki 2 pergalių su šeimininke Austrija kovos dėl vietos stipriausiųjų Europos komandų dvyliktuke bei tuo pačiu Tokijo olimpinių žaidynių atrankoje.

Lietuvos garbę Austrijoje gins

Edvardas Matusevičius (1991-08-31)
Ma...
Skaityti

2018 06 23 - BK „Vilnius“ laimėjo Lietuvos jaunimo čempionatą
2018 06 16 - „Lituanica“ Europos federacijų taurės turnyre užėmė trečią vietą
2018 06 12 - Kauno „Lituanica“ Europos federacijų taurės turnyrą pradėjo pergale prieš lenkus
2018 05 14 - LBA prezidentu išrinktas Virmidas Neverauskas
2018 04 24 - Lietuvos beisbolo klubai pradeda pasiruošimą naujam sezonui
2018 01 22 - Paaiškėjo Lietuvos komandų varžovai 2018 metų Europos turnyruose
2017 11 28 - Gruodžio 2 dieną sezono uždarymo šventėje bus apdovanoti 2017 metų geriausieji
2017 11 14 - Vilniaus mokyklų sporto šventė
2017 11 13 - Andrius ir beisbolas
2017 11 13 - LBA prezidiumo posėdis
2017 10 24 - Edvardo Matusevičiaus 2017 metų sezonas
2017 10 19 - Vilniaus sporto festivalis - 2017
2017 10 19 - WBSC kongresas
2017 10 10 - 15min.lt studijoje apsilankęs Dovydas Neverauskas apie sezoną MLB: „Klubas tikrino, ko gali tikėtis iš manęs kitais metais“